Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy J2 2018 SM-J250 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2499 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1699 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy J2 2018 SM-J250 як спосіб відновлення зовнішнього вигляду смартфону.

Заміна скла Samsung Galaxy J2 2018 SM-J250 повністю відновлює зовнішню поверхню модуля дисплея, тому Вам не доведеться замінювати весь екран без потреби. Це означатиме для Вас не тільки збереження функціональності та можливостей оригінального екрану, але й значну економію, ніж при перевстановці всього дисплея. Ми раді дати нашим клієнтам можливість зберегти оригінальні компоненти та замінити сильно пошкоджені деталі, не заважаючи роботі рідних деталей.  Для користувачів з інших міст України, пропонуємо замовити заміну скла Samsung Galaxy J2 2018 SM-J250 за допомогою Нової пошти.  

Причини, через які потрібна заміна екрану Samsung Galaxy J2 2018 SM-J250?

Звернувшись до наших сервісів, Ви можете бути впевнені, що заміна екрану Samsung Galaxy J2 2018 SM-J250 може бути запланована лише після повної перевірки всього смартфона та обговорення необхідних ремонних робіт. Це дозволяє забезпечити прозорість процесів для клієнта та їх відповідність його побажанням. З цієї причини, сервісний центр «Ай-яй-яй» надає уважний та продуманий підхід до роботи:
  • безкоштовна та швидка діагностика пристрою;
  • заміна екрану Samsung Galaxy J2 2018 SM-J250 на якісний аналог;
  • компетентні майстри, з великим досвідом роботи.
Це робить ремонт Samsung Galaxy J2 2018 SM-J250 якісним та надійним. ремонт samsung j2: замена стекла, экрана киев фото

Ремонт Samsung Galaxy J2 2018 SM-J250 в професійній майстрені «Ай-яй-яй».

Хоча сервісний центр «Ай-яй-яй» і спеціалізується на заміні екрану та скла, але досвідчені фахівці в майстерні можуть виконати ремонт Samsung Galaxy J2 2018 SM-J250 будь-якої складності, наприклад:
  • Перпрошивка пристрою;
  • Заміна акумулятору смартфону;
  • Заміна динаміків та микрофона;
  • Заміна задньої кришки;
  • Очищення смартфону після потрапляння вологи в середину пристроя тощо.
Для замовлення ремонту в сервісному центрі «Ай-яй-яй» залиште заявку на сайті та дочекайтесь зворотного дзвінка менеджера. Також Ви можете написати нашому оператору в онлайн-чаті, там Вам допоможуть обрати найзручніше для Вас відділеня, та запишуть Вас на ремонт Samsung Galaxy J2 2018 SM-J250. Якщо Ви не маєте можливості завітати в майстерню особисто, ми можемо запропонувати послуги курь’єра. Він доставить Ваш Samsung Galaxy J2 2018 SM-J250 в відділення сервісного центру, та поверне його Вам у руки після закінчення усіх необхідних робіт.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту