Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A04s з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану
1699 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A04s в сервісному центрі "Ай-яй-яй"

  Заміна скла Samsung Galaxy A04s - це ремонт, який проводять фахівці з великим досвідом ремонту смартфонів популярних брендів. Щоб замовити заміну скла Samsung Galaxy A04s, достатньо завітати до одного з наших офісів у Києві. Завдяки зручному розташуванню наших офісів Ви легко нас знайдете. Якщо клієнт живе за межами столиці, він може відправити нам свій гаджет Новою Поштою. Після діагностичного огляду гаджета наш фахівець повідомить Вам причину поломки, вартість і терміни ремонту. Для отримання додаткової інформації замовник може зв'язатися з нашими менеджерами по Viber або Skype, надіслати електронного листа або замовити послугу зворотного дзвінка. На офіційному сайті компанії є телефони, за якими клієнт може отримати безкоштовну консультацію.  

Де дізнатися ціну на заміну екрана Samsung Galaxy A04s?

  Заміна екрану Samsung Galaxy A04s в сервісі Ай-Яй-Яй здійснюється за привабливою ціною і займає всього кілька годин. Звернувшись до будь-якої з філій СЦ "Ай-Яй-Яй" у Києві, наш фахівець проведе діагностику для визначення причини поломки. На підставі отриманої інформації майстер повідомляє клієнту, який ремонт необхідний, скільки він коштуватиме і скільки часу займе. Якщо проблема лише в тріщинах, замінити можна тільки скло, але якщо присутнє спотворення зображення необхідна повна заміна екрану Samsung Galaxy A04s. В обох випадках рекомендується діагностика.   ремонт Samsung Galaxy A04s киев украина, замена стекла, экрана  

Де можна отримати якісний ремонт Samsung Galaxy A04s у Києві?

  Заміна екрану Samsung Galaxy A04s - популярна послуга в сервісному центрі "Ай-Яй-Яй". Щодня до нас звертається від 10 до 20 власників цих смартфонів. У більшості випадків причиною виходу з ладу є надмірний механічний вплив на пристрій. У результаті на дисплеї з'являються тріщини, патьоки, плями та інші артефакти. Сенсор теж перестає нормально працювати. Такі "симптоми" говорять про необхідність заміни дисплея. Крім того, наші фахівці проводять ремонт Samsung Galaxy A04s після контакту з водою. Нашим фахівцям потрібно всього кілька годин, щоб Ваш смартфон запрацював. Така швидкість пояснюється наявністю великої кількості якісних запчастин для телефонів Samsung, а також використанням професійного обладнання, що в сукупності гарантує якісний результат.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту