Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung A32 SM-A325F з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1599 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung A32 SM-A325F, в яких випадках можливо зберегти оригінальний екран?

Заміна скла Samsung A32 SM-A325F є альтернативним методом ремонту пошкоджених екранів. Незважаючи на свої переваги, цей метод менш популярний, ніж заміна всього модуля дисплея. Ремонт більш вимогливий, але й дешевший у 2-4 рази. Проте в обох рішеннях ефект однаковий – телефон виглядає як новий. Насправді у цього методу є один недолік — його не можна використовувати, якщо також пошкоджений дисплей або шар сенсору дотиків. Однак якщо розбито тільки скло, а інші елементи працюють бездоганно, витрачати гроші на заміну всього модуля не обов’язково. Після ремонту пристрій збереже оригінальний дисплей, встановлений виробником. Замінене буде лише пошкоджене зовнішнє скло. Ремонт вимагає особливої точності і виконується на спеціально розробленому обладнанні.

Заміна екрану Samsung A32 SM-A325F у короткий термін

Власники смартфонів Samsung хвалять простоту використання, стабільну роботу та високу якість пристрою. На жаль, як з будь-якими іншими телефонами, з Samsung може виникнути необхідність завітати до сервісного центру. Найпоширенішою причиною є падіння на тверду поверхню або сильний тиск (наприклад, у задньому кармані штанів), що може пошкодити екран. Якщо ваш телефон спіткала ця проблема, Вам, ймовірно, знадобиться заміна екрану Samsung A32 SM-A325F. Якщо Ви хочете замінити дисплей на своєму телефоні, необхідно скористатися послугами професійного сервісного центру «Ай-яй-яй», який відновить роботу вашого пристрою. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що всі ремонтні роботи будуть виконані професіоналами на спеціалізованому обладнанні та з використанням якісних запчастин. Заміна екрану - відносно простий ремонт, який не займає багато часу. Зазвичай, ремонт займає всього кілька годин. Після ремонту телефон ретельно перевіряють на відсутність дефектів. На надані послуги та встановленні комплектуючи надається гарантія. ремонт Samsung A32 замена стекла и экрана

Післягарантійний ремонт Samsung A32 SM-A325F в Києві

В сервісному центрі «Ай-яй-яй» можна замовити післягарантійний ремонт Samsung A32 SM-A325F. Поширені проблеми для користувачів телефонів Samsung включають таке:
 • Телефон Samsung не вмикається;
 • екран дуже темний;
 • екран Samsung не відображає зображення;
 • Дисплей Samsung відображає зображення з дефектами;
 • проблема з підсвіткою дисплея;
 • пошкодження материнської плати;
 • Samsung перегрівається;
 • заміна пошкодженого або тріснутого корпусу Samsung;
 • телефон залито рідиною.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту