Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy J3 Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
849 грн
949 грн
замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy J3 2018 SM-J337 при падіннях та ударах

Заміна скла Samsung Galaxy J3 2018 SM-J337 – одна з найпопулярніших послуг нашого сервісу. Фахівці сервісного центру «Ай-яй-яй» ремонтували смартфон цієї моделі з моменту її запуску. Оскільки телефон уже не новий, до нас часто звертаються з проханням відремонтувати його. Також пошкодження можна пояснити механічною дією і проникненням вологи на технічні вузли смартфона. Все це сприяє необхідності діагностики і подальшого ремонту Samsung Galaxy J3 2018 SM-J337.

Термінова заміна екрану Samsung Galaxy J3 2018 SM-J337 в професійному сервісі

В сервісному центрі «Ай-яй-яй» працюють лише кваліфіковані та досвідчені майстри. Вони тривалий час працюють в майстерні та регулярно підвищують свою кваліфікацію. Щодня ми ремонтується до 20 смартфонів цього виробника, виконуємо заміну екрану Samsung Galaxy J3 2018 SM-J337. Тому можна сказати, що робота буде виконана якісно та ​​швидко. Використання професійного обладнання та якісних інструментів гарантує збереження зовнішнього вигляду мобільного пристрою після його ремонту. Ремонт Samsung Galaxy J3 J330 2017: замена стекла экрана киев украина фото

Як замовити ремонт Samsung Galaxy J3 2018 SM-J337 в Києві?

Замовити ремонт Samsung Galaxy J3 2018 SM-J337 в нашому сервісі відносно просто. Клієнтів, які перебувають з нами в одному місті, пропонуємо принести свої мобільні пристрої особисто. Після візуального огляду та діагностики майстер скаже, коли гаджет буде відремонтований. Вигідне розташування філій наших майстерень в Києві дозволяє дуже швидко доїхати до нас. Другий спосіб надати смартфон в ремонт – відправити гаджет кур’єром по Києву. Цей спосіб підходить для людей, які не мають часу ходити в майстерню особисто. Якщо Ви проживаєте за межами Києва, відправити нам на ремонт Samsung Galaxy J3 2018 SM-J337  можна Новою Поштою. Як правило, протягом 2-3 днів після відправлення замовник отримує відремонтований мобільний пристрій назад. У клієнтів часто виникають запитання, на які можна відповісти, не звертаючись до сервісного центру. Для отримання необхідної інформації клієнту достатньо скористатися одним із наступних способів:
  • телефонуйте за номером телефону, вказаним на сайті,
  • подайте заявку онлайн,
  • зв'яжіться з нами по електронній пошті,
  • напишіть нам у Viber або Skype.
Зверніть увагу, що ми надаємо гарантію на ремонт Samsung Galaxy J3 2018 SM-J337, як на виконані послуги, так і на встановлені деталі. протягом гарантійного терміну у Вас виникнуть зауваження до роботі майстра, спеціалісти сервісу безкоштовно проведуть його діагностику та ремонт.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту