Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy Note 10 Lite SM-N770 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (гарантія успішності 100%)
1799 грн
2199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал з рамкою)
6199 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 699 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy Note 10 Lite SM-N770 у спеціалізованому сервіс-центрі

Заміна скла Samsung Galaxy Note 10 Lite SM-N770 – це послуга, яка може знадобитися, навіть якщо пристрій впаде з невеликої висоти. На жаль, такий вид ремонту є не в кожній майстерні. Рекомендуємо скористатися нашим сервісом, який пропонує заміну скла для Samsung Galaxy Note 10 Lite SM-N770. Наша команда складається з кваліфікованого персоналу, який має професійне сервісне обладнання. Якщо Ви довірили свій телефон нам, то можете бути впевнені, що ми надамо Вам послугу відновлення розбитого скла з запчастинами найвищої якості. Ми знаємо, наскільки корисний телефон у повсякденному житті. Таким чином, наш сервіс гарантує, що всі послуги будуть виконані в найкоротші терміни. Зазвичай заміна скла триває усього декілька годин, адже деталі для ремонту знаходяться на особистому складі сервіс-центру, їх не потрібно замовляти та чекати довго доставку. Після ремонту телефон обов’язково проходить перевірку та повернеться власнику після відповідних тестів.

Заміна екрану Samsung Galaxy Note 10 Lite SM-N770 з використанням професійного обладнання

Телефони Samsung високо цінуються за простоту використання, довговічність і високу якість виготовлення. Однак, незважаючи на чудову якість виготовлення, будь-який смартфон може з часом вийти з ладу. Однією з найпоширеніших причин є пошкодження екрана, яке виникає при падінні телефону. Якщо Ваш Samsung Galaxy Note 10 Lite SM-N770 пошкоджений, ми будемо раді допомогти Вам повернути його в ідеальний стан якомога швидше. Заміна екрану Samsung Galaxy Note 10 Lite SM-N770  повинна виконуватися професійним сервісним центром, таким як «Ай-яй-яй», з використанням необхідного обладнання та інструментів. Тільки так можна переконатися, що після ремонту Ваш телефон буде працювати як новий. замена экрана samsung note 10 n970

Ремонт Samsung Galaxy Note 10 Lite SM-N770 з повною діагностикою пристрою

Мережа сервісних центрів «Ай-яй-яй» – це добре обладнані майстерні, яка мають не тільки найсучасніше та точне обладнання, а й різноманітні запчастини. Таким чином, висококваліфікований і досвідчений персонал може виконати ремонт Samsung Galaxy Note 10 Lite SM-N770 в найкоротші терміни. Також ми надаємо безкоштовну діагностику, яка завжди є відправною точкою для початку ремонту. Ми швидко діагностуємо, який ремонт потребує Ваш Самсунг Галакси Ноут 10 лайт.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту