Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy J2 SM-J200 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
799 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
2349 грн
2599 грн
замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy J2 SM-J200 при подряпинах та тріщинах на екрані

Заміна скла Samsung Galaxy J2 SM-J200 – досить складна послуга, яка вимагає спеціальних навичок та обладнання, тому цю послугу надають не багато фахівців. Наш сервіс один з небагатьох, де відновлюють розбите скло смартфона. Найпоширенішими причинами пошкодження захисного скла смартфона є:
  • падіння смартфона з висоти – з’являються тріщини;
  • тріщини також утворюються при ударі пристроєм (часто при перенесенні в руках);
  • контакт з іншими предметами, що призводить до подряпин (наприклад, контакт з ключами в сумці або кишені).

Чи можлива заміна екрана Samsung Galaxy J2 SM-J200 з деталями клієнта?

Як і скло, сам дисплей також пошкоджується при падінні смартфону на тверду поверхню. Пошкодження дисплею часто характеризується появою синіх плям, вертикальних смуг та поганою роботою сенсора. Заміна екрана Samsung Galaxy J2 SM-J200 допоможе позбутись плям, кольорових смуг та спотворені зображення за лічені години. Так швидко виконати ремонт можна завдяки використанню спеціального обладнання та наявності необхідних запчастин. Варто зазначити, що ремонт Samsung Galaxy J2 SM-J200 в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» можливий як з сервісними запчастинами, так і з запчастинами клієнта. Такий ремонт можна замовити в СЦ «Ай-яй-яй» не тільки в Києві, але і відправивши нам смартфон Новою Поштою. Детальну інформацію про цю послугу можна знайти на сайті у відповідному розділі або дізнатись у наших операторів по телефону і в онлайн-чаті на сайті. Ми працюємо щодня, завжди на зв’язку та будемо раді Вам допомогти! Ремонт Samsung Galaxy J2 J200: замена стекла экрана киев украина фото

Як замовити ремонт Samsung Galaxy J2 SM-J200 в Києві

Замовити ремонт Samsung Galaxy J2 SM-J200 в нашому сервісі можна декількома способами, Ви можете вибрати найбільш підходящий:
  • подзвонити за номерами, вказаними на сайті в розділі «Контакти»;
  • замовити послугу, натиснувши послугу «замовити в один клік»;
  • зверніться в онлайн-чат на сайті компанії;
  • пишіть нам в месенджерах.
Незалежно від того, як Ви замовляєте ремонт, Ви можете отримати знижку на послугу. У сервісі «Ай-яй-яй» регулярно проводиться акція «Щасливі години». Вона відбувається щодня з 10:30. до 11.30 і дає можливість отримати знижку 10% на ремонт Samsung Galaxy J2 SM-J200. Більш детальну інформацію про цей та інші події можна отримати у менеджера або на сайті у відповідному розділі.
Оценить

Детальніше

Приховати