Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy Note 20 SM-N980 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (гарантія успіху 100%)
3499 грн
3799 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
7199 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
6199 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 699 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy Note 20 SM-N986f – альтернатива заміні модуля дисплея

Заміна скла Samsung Galaxy Note 20 SM-N986f - це послуга, яка може знадобитись власнику смартфону в будь-який момент, після падіння, удару об тверду поверхню або значного тиску на корпус телефону. Всім відомо, що всі сучасні телефони, на жаль, схильні до пошкоджень. Мабуть, найпопулярнішим з них є розбиття скла та екранів. Найчастіше люди, які пошкодили свій телефон, купують новий або замінюють весь модуль дисплея. Однак є набагато дешевший і простий спосіб вирішення цієї проблеми за короткий термін. Для початку слід зазначити, що в багатьох ситуаціях при падінні пошкоджується тільки скло. Його ремонт зазвичай набагато дешевше (в 3-4 рази), ніж заміна всього дисплея, що дозволяє заощадити значну суму коштів. У представленого способу є ще одна перевага - він зберігає заводську матрицю, що гарантує Вам відмінну якість зображення.

Якісна заміна екрану Samsung Galaxy Note 20 SM-N986f

Іноді після падіння пошкоджується не тільки захисне скло, але і дисплей. Навіть якщо зображення відображається на екрані, але смартфон не реагує на дотик пальця або реагує частково, його потрібно замінити. Заміна екрану Samsung Galaxy Note 20 SM-N986f поверне Ваш телефон у робочий стан. Samsung встановлює в телефони високоякісні дисплеї, але це впливає на їхню ціну. Дисплей, який використовується виробником, дорогий у виробництві. Ви можете шукати дешеві замінники (підробки), які нещодавно з’явилися на ринку, але ми їх не використовуємо в нашому сервісі для телефонів Samsung. Чому ні? Тому що вони пропонують набагато нижчу якість зображення, що також впливає на їх крихкість.

ремонт samsung galaxy note 20, замена стекла, экрана киев

Ремонт Samsung Galaxy Note 20 SM-N986f після удару або потрапляння води

Ремонт Samsung Galaxy Note 20 SM-N986f після падіння - послуга, якою часто користуються клієнти сервісних центрів «Ай-яй-яй». Сучасні смартфони стильні, останні покоління виглядають красиво, часто завдяки використанню матеріалів, набагато тонших, ніж в мобільних телефонах, що вироблялись багато років тому. Падіння телефону на тверду поверхню часто викликає не тільки механічні пошкодження, але й проблеми з мікрофоном, динаміками, роз’ємом для зарядки, кнопками чи зчитуванням SIM-карти. В сервісному центрі «Ай-яй-яй» ми діагностуємо точну причину несправності та робимо все необхідне для відновлення Вашого пристрою.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту