Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy C5 SM-C5000 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал з рамкою)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
уточнити замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
уточнити замовити в 1 клік
Заміна камери
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy C5 SM-C5000 у короткий строк

Заміна скла для Samsung Galaxy C5 SM-C5000 останнім часом стає все більш популярною, тому що дозволяє зекономити кошти та зберегти оригінальний дисплей смартфону. Причиною звернення для такого ремонту є тріщини на передній панелі смартфона, які часто виникають при падінні пристрою на тверду поверхню. Необхідна умова – пошкодженим має бути тільки скло дисплейного модулю, якщо екран показує зображення з артефактами або сенсор погано реагує на дотики, заміна скла не зможе виправити пошкодження. Не відкладайте ремонт, з часом під розбитим склом дисплей може пошкодитись, що зробить майбутній ремонт дорожчим.

Коли необхідна заміна екрану Samsung Galaxy C5 SM-C5000?

У разі серйозного пошкодження самого дисплея, коли зображення на екрані із плямами, смугами, сенсор не реагує на дотики, скло не може бути замінено, в такому разі необхідна заміна екрану Samsung Galaxy C5 SM-C5000. Явні ознаки пошкодженого екрану:
  • Кольорові або темні плями, вертикальні або горизонтальні смуги;
  • Повна або часткова відсутність зображення на екрані смартфону;
  • Сенсорний екран не реагує на дотики або реагує не по усій поверхні екрану.
Такі пошкодження зазвичай виникають при фізичному впливі на смартфон, наприклад від тиску у кишені джинсів або падіння на підлогу. На сьогоднішній день існує захист для екрану у вигляді чохлів, плівки або додаткового скла на поверхню екрану, але вони не гарантують захист від сильних ударів, їхнє основне призначення – захист від подряпин. Майстри сервісного центру «Ай-яй-яй» завжди готові допомогти Вам та в найкоротші терміни замінять пошкоджений екран Samsung Galaxy C5 SM-C5000. Аби скористатись нашими послугами, завітайте у одне з багатьох відділень у Києві. Для Вашої зручності усі філіали розташовані поблизу станцій метро майже в усіх районах міста.  Ремонт Samsung Galaxy C5: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Samsung Galaxy C5 SM-C5000 та попередня діагностика

Кожен ремонт Samsung Galaxy C5 SM-C5000 починається з діагностики пристрою. Тільки після того, як майстер виявить причину несправності і узгодить з власником подальші роботи, він зможе продовжити ремонт. На послуги сервісного центру та на встановлені деталі надається гарантія. Якщо у Вас виникнуть запитання щодо наших послуг, телефонуйте за номерами, вказаними на сайті або зверніться в онлайн-чат на нашому сайті. Ми працюємо щодня, ми завжди на зв’язку і будемо раді Вам допомогти!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту