Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Apple iPhone 14 Pro Max з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (без ризику пошкодження екрану під час ремонту❗)
3999 грн
4199 грн
замовити в 1 клік
Заміна экрана (оригінал)
14799 грн замовити в 1 клік
Заміна экрана (копія)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
2399 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
3299 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
уточнити замовити в 1 клік
Усунення помилки дисплея
899 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки акумулятора
399 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Коли заміна скла iPhone 14 Pro Max має сенс?

  Як і заміна екрану, заміна скла iPhone 14 Pro Max часто проводиться після падіння смартфона на тверду поверхню і пошкодження передньої панелі. При цьому не завжди розбивається екран, досить часто "накривається" тільки захисне скло екрану. В цьому випадку можна відремонтувати розбитий екран, тобто замінити його окремо від дисплея. Ця процедура необхідна, якщо:  
  •         Екран тріснув, але все ще чутливий до дотику;
  •         Зображення чітке, без плям і смуг;
  •         скло тріснуло, але робота дисплея не порушена.
 

Заміна екрану iPhone 14 Pro Max в сервісному центрі "Ай-яй-яй"

  iPhone 14 Pro Max має стильний дизайн, а також гарний екран, який займає майже всю передню частину смартфона. Пристрій має клас захисту IP68 і витримує потрапляння бризок води, а також короткочасне занурення у воду.   ремонт Apple iPhone 14 Pro Max киев украина, замена стекла, экрана   Нерідко смартфон виходить з ладу сам по собі, як правило, через недбалість користувача.   Заміна екрану iPhone 14 Pro Max проводиться, коли дисплейний модуль смартфона втрачає функціональність, а це часто відбувається при ударі телефону під час падіння. Тому, якщо екран виглядає брудним або сенсор перестав реагувати на натискання, допоможе заміна екрану.  

Скільки коштує ремонт iPhone 14 Pro Max?

  Ремонт iPhone 14 Pro Max в сервісному центрі "Ай-яй-Яй " здійснюється з використанням сучасного і дорогого обладнання. Перед ремонтом проводиться ретельна діагностика, що дозволяє виявити всі несправності і виконати ремонт в найкоротші терміни. Терміни ремонту iPhone 14 Pro Max і інформацію про ціни можна дізнатися у менеджера майстерні через онлайн-чат. Ми завжди на зв'язку і прагнемо допомогти нашим клієнтам!
5/5 - (1 vote)

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту