Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy S3 GT-I9300 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
уточнити замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна скла камери
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy S3 GT-I9300 при тріщинах та подряпинах на екрані

Заміна скла Samsung Galaxy S3 GT-I9300 — чудова альтернатива покупці нового смартфона, якщо на дисплеї Вашого пристрою багато тріщин. Ефективність цієї процедури залежить від кваліфікації майстрів. У сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» працюють висококваліфіковані інженери, які мають великий досвід і регулярно підвищують свою кваліфікацію, відвідуючи тематичні семінари. Тому, якщо Ви випадково вдарили або впустили смартфон і він розбився, зверніться до найближчого відділення нашого сервісного центру в Києві. Місцезнаходження наших офісів, адреса, години роботи та інша корисна інформація вказана на нашому офіційному сайті.

Де в Києві замовити термінову заміну екрану Samsung Galaxy S3 GT-I9300?

Якщо Вас цікавить заміна екрану Samsung Galaxy S3 GT-I9300, мікрофона, прошивки пристрою або відновлення материнської плати після контакту з вологою з профілактичним очищенням, Ви можете розраховувати на професійне обслуговування на європейському рівні в сервісі «Ай-Яй-Яй». Ремонт Samsung Galaxy S3 GT-I9300 в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» має незаперечні переваги, серед яких:
  • помірна ціна;
  • висока швидкість ремонту;
  • надання гарантії на встановлені деталі та виконані роботи;
  • безкоштовна діагностика;
  • наявність власного складу високоякісних запчастин;
  • зручне розташування наших офісів.

Ремонт Samsung Galaxy S3 GT-i9300: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Samsung Galaxy S3 GT-I9300 на основі безкоштовної діагностики

У більшості випадків порушення цілісності дисплея призводить до заміни екрану Samsung Galaxy S3 GT-I9300. Цей на інші ремонти Ви можете замовити особисто у будь-якому філіалі сервісного центру «Ай-Яй-Яй» в Києві або відправивши нам смартфон Новою Поштою з іншого міста. Після обов’язкової діагностики спеціаліст сервісу проінформує Вас про технічний стан смартфону, виявлені дефекти та запропонує шляхи їх усунення. 95% несправностей усуваються протягом кількох годин в день звернення в сервіс. Ви також можете надіслати нам свій смартфон з іншого міста. Обслуговування клієнтів, які проживають за межами Києва, здійснюється за допомогою «Нової пошти». Детальну консультацію про послуги сервіс центру «Ай-Яй-Яй» можна отримати, написавши нам в месенджерах Viber або Skype, в онлайн-чаті на сайті або по телефону. Ми працюємо щодня, завжди на зв’язку та з радістю відповімо на Ваші запитання!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту