Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy J6 SM-J600 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
3199 грн
3499 грн
замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1249 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy J6 SM-J600: Швидке виконання за справедливою ціною

Заміна скла Samsung Galaxy J6 SM-J600 – метод з суперечною репутацією, неякісний або навмисно погано виконаний ремонт може призвести до більш серйозних проблем у майбутньому, але заміна скла проведена з надійними запчастинами та кваліфікованими майстрами, гарантує власнику пристрою можливість дешево повернути пристрою повну працездатність та оригінальний вигляд і не прибігати до повної заміни екранного модулю.

Заміна екрану Samsung Galaxy J6 SM-J600 в києві кваліфікованими майстрами

Перевагою сучасних телефонів є їх широкоформатний дисплей з великою роздільною здатністтю, можливістю відтворення природніх кольорів, а також сенсором дотиків на поверхні. У той же час за рахунок великого розміру, дисплей смартфону постіно піддається ризику пошкодження від падіння, удару або тиску, як найчутливіша до фізичних пошкоджень частина телефону. Ви можете визначити пошкодження екрану за поширеними ознаками:
  • зображення повністю відсутнє або відображається частково;
  • на дисплеї відображаються візерунки, смуги та плями;
  • сенсор не реагує на дотик.
У цих випадках вам не рекомендується займатися встановленням скла чи екрану самостійно, оскільки ви не можете бути впевнені, чи потрібно просто перевстановити скло і чи можна зберегти дисплей. У сервісному центрі «Ай-яй-яй», на відміну від аматорського ремонту, заміна екрану Samsung Galaxy J6 SM-J600 або будь-яких інших частин смартфону здійснюється тільки після ретельної діагностики, що запобігає непотрібній заміні деталей телефону і виявляє приховані дефекти. ремонт samsung j6: замена стекла, экрана киев фото

Ремонт Samsung Galaxy J6 SM-J600: переваги сервісного центру «Ай-яй-яй»

У сервісному центрі «Ай-яй-яй» ви знайдете якісне обслуговування:
  • Діагностика гаджетів безкоштовна, а деталі обслуговування можна обговорити з нашими фахівцями по телефону або в онлайн-чаті;
  • Якість роботи і добросовісність персоналу підтверджується нашою гарантією на ремонт Samsung Galaxy J6 SM-J600, навіть на найменьше втручання при найпростішому ремонті;
  • Зручне розташування майстерні та доступність забезпечується розташування філіалів по усьому Києві біля станцій метро та можливість доставки кур’єром по столиці або з регіонів з Новою Поштою.
Це робить будь-який ремонт смартфону простим викликом для власників телефонів і допоможе їм не тільки заощадити час на відновлення пристрою, а й забезпечити високу якість виконаних робіт.
Оценить

Детальніше

Приховати