Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung A12 SM-A125F з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
849 грн
949 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану
1399 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
349 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
899 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung A12 SM-A125F окремо від екрана

Заміна скла Samsung A12 SM-A125F – це процедура, основна мета якої усунути тріщини на дисплеї зі збереженням оригінальної матриці. За допомогою спеціальних інструментів майстер відокремлює верхній шар екрану і змінює його частину на нову. Таким чином можна відновити розбите скло, якщо:
  • екран зламаний, але працює ідеально;
  • на екрані з'являється все зображення, але є жовті плями;
  • скло сильно розбито, але екран працює як і раніше.
Такий вид ремонту зручніше заміни дисплея і його вартість зазвичай в 2-4 рази нижча вартості заміни дисплейного модуля. Заміна скла у досвідчених фахівців сервісного центру «Ай-яй-яй» – якісна робота в найкоротші терміни.

В яких випадках необхідна заміна екрану Samsung A12 SM-A125F?

Екран сучасного смартфона виготовлений з крихких матеріалів і може зламатися в самий невідповідний момент. Ось найпоширеніші ситуації за яких може вийти з ладу екран смартфону:
  • смартфон падає з висоти або на тверду поверхню - найчастіша причина розбитого екрану;
  • потрапляння вологи в телефон є дуже поширеною причиною того, чому окислюються контакти, виникає корозія і екран перестає працювати;
  • тиск на дисплей іншими предметами, наприклад, під час перенесення в сумці.
Зазвичай, якщо екран ламається, єдиний вихід – повністю його замінити. Незважаючи на складність цього ремонту, майстри сервіс-центру «Ай-яй-яй» можуть виконати заміну екрану Samsung A12 SM-A125F за декілька годин. Всі необхідні для цього деталі знаходяться на власному складі майстерні. Ми використовуємо дисплеї лише високої якості та надаємо на них гарантію після встановлення. Гарантійний талон також поширюється на ремонт, який виконує майстер. Ми ніколи не відмовляємося від гарантії та усуваємо всі проблеми якомога швидше. ремонт Samsung A12 замена стекла и экрана

Ремонт Samsung A12 SM-A125F з гарантією якості

«Ай-яй-яй» — це мережа сервіс-центрів по ремонту цифрових пристроїв. Це мережа з відділеннями по усьму Києві. Ми ремонтуємо не тільки смартфони, а й ноутбуки, розумні годинники, планшети та інші пристрої. Наші кваліфіковані майстри готові виконати будь-який, навіть самий складний ремонт Samsung A12 SM-A125F. Якщо Вам потрібна консультація або ремонт Samsung A12 SM-A125F, Ви можете зв’язатися з менеджером по телефону, в месенджері або онлайн-чаті. Контакти для зв’язку можна знайти на сайті у відповідному розділі.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту