Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung S10 5G SM-G977 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (гарантія успіху 100%)
3499 грн
3899 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
999 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
899 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 899 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung S10 5G SM-G977 професійними майстрами сервісного центру «Ай-яй-яй»

Заміна скла Samsung S10 5G SM-G977 здійснюється шляхом заміни пошкодженого скла на екрані новим із збереженням оригінального екрану. Це здійснюється за такої ж технології, яку використовують виробники дисплейних модулів. З новим склом якість зображення на Вашому смартфоні не буде відрізнятись від тієї, що була до пошкодження. Наш сервіс гарантує, що оригінальний дисплей залишається встановленим на Ваш смартфон, що означає збереження кольору та чудову реакцію на дотик. Запрошуємо всіх, кому потрібна допомога з пошкодженим склом Samsung S10 5G SM-G977, відвідати одне з відділень нашої мережі сервісних центрів. Перед початком ремонту майстер обов’язково здійснює діагностику, це дозволяє нам точно визначити проблеми з пристроєм. Спеціаліст по ремонту замінить розбите скло і усуне всі проблеми в найкоротші терміни за доступною ціною.

Заміна екрану Samsung S10 5G SM-G977 з безкоштовною діагностикою

Пам’ятайте: якщо Ваш смартфон не реагує на дотик, екран має темні плями, смуги або екран повністю чорний, заміна екрану Samsung S10 5G SM-G977 стає необхідною процедурою для відновлення пристрою. Заміна скла за таких пошкоджень не допоможе усунути проблеми. Замовляючи обслуговування в сервісному центрі «Ай-яй-яй», Ви отримуєте:
  • гарантію на ремонт і встановлені під час ремонту запчастини;
  • професійний підхід до кожного ремонту;
  • безкоштовна діагностика пристрою.
Ремонт Samsung Galaxy S10 5G: Киев, Украина

Ремонт Samsung S10 5G SM-G977, причини звернутися в сервіс

Samsung S10 5G SM-G977 може потребувати ремонту, якщо виникають такі проблеми:
  1. Неможливість читання карти пам'яті. Якщо телефон не розпізнає карту пам’яті, не бачить її або не зчитує з неї дані, такі симптоми можуть бути пов’язані з пошкодженням контактів роз’єму, наприклад, механічним пошкодженням або потраплянням вологи.
  2. Довільне видалення даних з телефону. Якщо фотографії, музика чи інші дані раптово зникають з телефону, ці симптоми вказують на можливе пошкодження пам’яті телефону, яке може бути спричинено перегріванням або потраплянням вологи в пристрій.
  3. Телефон не запускається. Якщо Ваш телефон не запускається або швидко розряджається та вимикається, це може бути пов’язано з кнопкою живлення або свідчити про проблеми з системою живлення на системній платі.
Можете звернутись в одне з багатьох наших відділень у Києві. Проте, якщо Ви не в столиці, Ви завжди можете замовити ремонт Samsung S10 5G SM-G977 надіславши смартфон доставкою Нової Пошти.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту