Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy S23 Plus з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (гарантія успішності 100%)
3499 грн
3899 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал з рамкою)
8399 грн
8699 грн
замовити в 1 клік
Заміна акумулятору
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
899 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 599 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy S23 Plus в Києві з гарантією

Оскільки заміна скла Samsung Galaxy S23 Plus - процедура, що вимагає багаторічної практики, великого досвіду і використання дорогого обладнання, не всі майстерні пропонують таку послугу. Однак фахівці сервісного центру Ай-Яй-Яй - одного з небагатьох компаній, яка спеціалізується на заміні скла Samsung Galaxy S23 Plus. Така робота проводиться з використанням оригінальної матриці в повному обсязі. Якщо ви побачили пошкодження на передній панелі, наприклад, тріщини або відколи, зверніться в сервісний центр Samsung Galaxy S23 Plus для заміни скла. У нас є все необхідне обладнання та запчастини для якісного ремонту.

Коли потрібна заміна екрану Samsung Galaxy S23 Plus?

Як показує досвід, заміна екрану Samsung Galaxy S23 Plus найчастіше потрібно в наступних випадках згасла підсвічування дисплея, Сенсорний екран не реагує на дотики, плями або розводи на екрані, ви помічаєте хвилі на екрані і биті пікселі. Наші сервісні центри допоможуть вам заощадити багато часу, адже заміна дисплея Samsung Galaxy S23 Plus займає всього кілька годин. Ми також володіємо як оригінальними запасними частинами, так і високоякісними копіями, щоб забезпечити довге і безперебійне життя вашого телефону. Після виконання всіх формальностей ви отримуєте право на гарантію.  

Як я можу попросити ремонт для мого Samsung Galaxy S23 Plus?

Є кілька способів відремонтувати ваш Samsung Galaxy S23 Plus у нас: ви можете заповнити форму на нашому сайті, залишити заявку у нашого оператора або прийти в найближчий сервісний центр. Наша компанія легко доступна практично у всіх районах Києва, так як ми знаходимося недалеко від метро. Щоб відремонтувати Samsung Galaxy S23 Plus з інших міст України, вам достатньо відправити мобільний телефон поштою нового надходження. Переваги звернення в наші сервісні центри безкоштовна первинна діагностика Гарантія на надані послуги, ви можете використовувати свої запчастини для ремонту Samsung Galaxy S23 Plus, ви можете в будь-який час дізнатися актуальні ціни і статус ремонту по телефону, пропонує доставку обладнання додому, в основному в Токіо, є однією з найбільших ремонтних мереж. Якщо у вас виникли питання, будь ласка, скористайтеся онлайн-чатом на сайті, ми завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту