Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung A22 SM-A225 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1799 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
349 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung A22 SM-A225 в сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Заміна скла Samsung A22 SM-A225 стає все більш популярною послугою серед користувачів сучасних смартфонів. Це вигідний спосіб відновити зовнішній вигляд вашого смартфона, на екрані якого є тріщини та подряпини. У порівнянні з повною заміною екрану заміна скла обійдеться в 3 або навіть в 4 рази дешевше. На жаль, така послуга рідко зустрічається в телефонних майстернях. Це пов’язано з тим, що ця процедура не передбачена виробником, її можуть виконувати тільки майстри з великим досвідом. Крім того, відносно висока вартість обладнання, за допомогою якого можна відокремити старе скло і встановити нове. Сервісний центр «Ай-яй-яй» надає цю послугу вже багато років. У нас є майстри з відповідними навичками, а також усім необхідним інструментом.  

Професійна заміна екрану Samsung A22 SM-A225 в Києві

Заміна екрану Samsung A22 SM-A225 – серйозна процедура, яку варто довіряти лише професіоналам. Сервісний центр «Ай-яй-яй»  працює з 2012 року і за час його роботи нам вдалося замінити тисячі екранів. Для замовлення ремонту необхідно зателефонувати або особисто прийти в один із наших філіалів  в Києві. ремонт Samsung A22

Ремонт Samsung A22 SM-A225 за будь-яких несправностей

Найпоширенішими причинами звернення до сервісного центру «Ай-яй-яй» для ремонту смартфону є наступні:
  • Телефон падає на тверду поверхню. Найчастіше це призводить до поломки екрана, оскільки він крихкий і займає більшу частину всього пристрою. При цьому часто страждає корпус і після удару можуть з’явитися вм’ятини і тріщини. Також може зламатися мікрофон або материнська плата.
  • Потрапляння води. Волога всередині пристрою може викликати корозію або коротке замикання.
  • Нормальний знос деталей. Такі компоненти, як батареї, можуть бути зношені протягом терміну служби телефону.
  • Бруд або пил потрапляє в порт зарядки або роз'єм для навушників.
Кожну з цих проблем можна вирішити в сервісному центрі «Ай-яй-яй». Майстер очищає, висушує телефон і замінює всі необхідні деталі для відновлення нормальної роботи. Для визначення дефекту буде проведена попередня діагностика. Робиться це безкоштовно, займає близько 20 хвилин. Якщо вам потрібен ремонт Samsung A22 SM-A225, але ви знаходитесь поза Києвом, ми приймаємо телефони в ремонт через доставку Новою Поштою. По закінченню ремонту ми відправимо ваш смартфон назад на вказане відділення.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту