Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy C7 SM-C7000 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн
1149 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
4549 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
449 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 849 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy C7 SM-C7000 на професійному обладнанні

Заміна скла Samsung Galaxy C7 SM-C7000 не є технологічно передбаченою процедурою і вимагає великого досвіду від майстра. З цієї причини багато ремонтних майстерень не виконують такий вид ремонту. Проте фахівці сервісного центру «Ай-Яй-Яй» мають багаторічний досвід роботи та дороге обладнання, яке дозволить швидко та якісно замінити скло Samsung Galaxy C7 SM-C7000. Якщо через необережне поводження на передній панелі з’явилися тріщини та подряпини, зверніться до сервісного центру «Ай-Яй-Яй» в Києві. У нас завжди в наявності є необхідне обладнання та матеріали для ремонту Вашого смартфона.

Скільки зазвичай триває заміна екрану Samsung Galaxy C7 SM-C7000?

 Зазвичай, заміна екрану Samsung Galaxy C7 SM-C7000 необхідна в таких ситуаціях:
  • коли підсвічування зникло,
  • сенсор не реагує на дотик,
  • з'явилися дивні плями і смуги,
  • видно хвилі та биті пікселі.
У середньому, нашим фахівцям знадобиться всього кілька годин, щоб замінити дисплей Samsung Galaxy C7 SM-C7000, завдяки використанню новітнього обладнання. Для ремонту ми використовуємо лише високоякісні деталі, а також можемо встановити деталі клієнта. Після завершення всіх процедур ми надаємо гарантію на надані послуги. Ремонт Samsung Galaxy C7: замена стекла экрана киев украина фото

Як відправити на ремонт Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Новою Поштою?

Щоб замовити ремонт Samsung Galaxy C7 SM-C7000 у нас, просто оформіть замовлення на нашому сайті, зателефонуйте нашим менеджерам або завітайте до будь-якої нашої майстерні в Києві. Наші відділення знаходяться практично в кожному районі Києва, тому до нас зручно доїхати. Відремонтувати Samsung Galaxy C7 SM-C7000 можна з будь-якого міста України, відправивши гаджет нам Новою Поштою. Чому обирають нас?
  • Пропонуємо безкоштовну діагностику перед ремонтом,
  • Надаємо телефон на тимчасове користування на час ремонту,
  • Надаємо гарантію на послуги сервісу та на встановлені деталі,
  • Ви можете використовувати свої або наші запасні частини для ремонту Samsung Galaxy C7 SM-C7000,
  • Працюємо щодня та завжди на зв'язку,
  • Запчастини для ремонту знаходяться на власному складі сервісу, завдяки чому ремонт виконується в найкоротші терміни.
Крім того, наші менеджери проконсультують Вас на сайті в онлайн-чаті та дадуть відповідь на будь-які питання щодо ремонту Вашої техніки. Ми працюємо щодня, тому не зволікайте та пишіть будь-коли!
Оценить

Детальніше

Приховати