Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A01 SM-A015 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1249 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
1799 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
799 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
799 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A01 SM-A015 зі збереженням оригінального дисплею

Заміна скла Samsung Galaxy A01 SM-A015 буде ефективною, якщо пошкодження поверхневе і пошкоджено лише скло, а сам екран телефону реагує на дотик і відображає зображення правильно. Багато сервісних сервісів не замінюють розбите скло окремо від екрану, адже для цього необхідне спеціалізоване дороге обладнання, а також відповідні навики майстра. Більшість сервісів пропонують одразу заміну всього екрану, але вартість заміни всього екрану в 2 або навіть 4 рази дорожче ніж відновлення розвитого скла. Наш сервіс дозволяє, зберегти Ваші кошти, а також зберегти оригінальний дисплей та всі його функції! Заміна битого скла в нашому сервісі відбувається в кілька етапів:
  • розбирання дисплея смартфона пошарово;
  • відокремлення дисплея від битого скла;
  • зняття старого шару клею;
  • нанесення нового клею;
  • встановлення нового скла на дисплей;
  • встановлення в телефон екран з новим склом;
  • тестування телефону.

Заміна екрану Samsung Galaxy A01 SM-A015 в сервісному центрі «АЙ-яй-яй»

У сервісному центрі «Ай-яй-яй» заміна екрану Samsung Galaxy A01 SM-A015 здійснюється кваліфікованими спеціалістами за допомогою спеціального обладнання та інструментів. Це означає, що Ви можете розраховувати не тільки на швидку заміну екранного модуля Вашого смартфона, але і на поглиблену діагностику пристрою. Насправді, падіння може пошкодити не тільки дисплей, але й інші компоненти: материнську плату, корпус тощо. Це дає можливість спеціалістам з обслуговування негайно усунути будь-які несправності та відновити повністю пристрій, щоб Ви могли повною мірою скористатися його функціональністю. Разбилось стекло Samsung Galaxy A10s

Скільки коштує ремонт Samsung Galaxy A01 SM-A015 ?

Потрібен якісний та швидкий ремонт Samsung Galaxy A01 SM-A015? Майстри сервісного центру «Ай-яй-яй» пропонують широкий спектр ремонту багатьох сучасних моделей смартфонів. Ми також ремонтуємо Samsung Galaxy A01 SM-A015 після залиття телефону водою або іншою рідиною. Ми можемо ефективно його висушити, включити, налаштувати та повернути власнику за короткий час. Крім того, ми також чистимо/ремонтуємо мікрофони та динаміки. Отримати консультацію, дізнатися ціни та умови ремонту Samsung Galaxy A01 SM-A015 можна на нашому сайті або у менеджера за телефонами, вказаними в розділі «Контакти». Також відповіді на запитання можна отримати в онлайн-чаті на сайті.
Оценить

Детальніше

Приховати