Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Sony Xperia C C2305 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
849 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
699 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 399 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Ремонт Sony Xperia C терміново, з гарантією

Незважаючи на якісну збірку та надійний зміцнений корпус, смартфони лінійки Sony Xperia періодично потрапляють у неприємності, і модель С у цьому плані зовсім не виняток. Далеко не завжди в поломках винен власник, іноді причина може ховатися в початковій недоробці заводської. Але як би там не було, поломки в улюбленому гаджеті потрібно усувати, а значить, рано чи пізно вам знадобиться ремонт sony xperia c. Залежно від глибини дії та серйозності неполадки, всі відновлювальні процедури можна розділити на кілька різних категорій: 1. Легкий ремонт передбачає взаємодію лише із зовнішніми елементами апарату та його програмним наповненням. По суті, сюди можна віднести всі операції, розраховані відновлення або заміну деталей корпусу, і навіть нормалізацію роботи програмного забезпечення. Діагностичні процедури та декоративне оформлення пристрою також підпадає під цю категорію. 2. Ремонт середньої складності включає більш серйозні маніпуляції з проникненням у внутрішнє наповнення пристрою. Яскравим прикладом можна назвати паяння або заміну шлейфів, перевстановлення екранного або камерного модуля, чищення контактів після намокання тощо.   Ремонт Sony Xperia C (c2305): замена стекла экрана киев украина фото 3. Складний ремонт соні іксперію ц теж розрахований на взаємодію Космосу з апаратним наповненням смартфона, проте, на відміну від попереднього пункту, сюди входять операції, що передбачають роботу з системами, без яких робота апарату зовсім неможлива. Сюди входить ремонт чи заміна чіпсету, налагодження чи чищення логічної плати та заміна графічного співпроцесора. Багато сервісні салони не приймають на ремонт пристрою з поломками такого рівня складності, тому що далеко не у всіх майстернях є обладнання потрібного типу. Київський салон Ай-Яй-Яй займається ремонтом мобільних пристроїв вже досить тривалий час, тому ми маємо повний набір спеціалізованих інструментів, розрахованих на взаємодію з різними системами мобільних пристроїв усіх існуючих виробників.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту