Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Sony Xperia XZ3 H9436 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
2499 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
6249 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
999 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Sony Xperia XZ3: сучасні методики - запорука успішного ремонту

  Заміна скла Sony Xperia XZ3 для фахівців сервісного центру "Ай-яй-Яй" є досить простим різновидом ремонтних робіт. Формулою нашого успіху є не тільки висококваліфікований персонал, що володіє унікальними знаннями і розробив універсальний алгоритм усунень несправності смартфонів від японського бренду, але також використання передових технологій.   У разі механічного пошкодження тачскрін, ми проводимо ремонт Sony Xperia XZ3 як за стандартною методикою, так і з застосуванням вдосконаленої ОСА-плівки, що володіє кращою адгезією і коефіцієнтом світлозаломлення, крім того, не спотворює зображення.   У нашому арсеналі є все необхідне обладнання та профільний інструментарій, що дозволяють виконувати будь-які види ремонтних робіт без затримок і з гарантією.  

Заміна екрану Соні Xperia XZ3: порятунок "потопельника" за доступною ціною

  Однією з частих причин звернення в сервісний центр «Ай-яй-Яй» є залиття телефону різними рідинами або його падіння у ванну. Від того, наскільки швидко будуть зроблені професійні дії, залежить підсумковий результат.   Користувачеві, який зіткнувся з проблемою "втопленого" смартфона, потрібно, як можна швидше, доставити девайс в найближчий філія СЦ "Ай-Яй-Яй" одним з двох способів:   * Особистий вызит до нашого представництва; * Відправка гаджета за допомогою кур'єрської доставки.   Нашими майстрами буде проведена безкоштовна діагностика гаджета, при необхідності заміна скла Sony Xperia XZ3, Ультразвукова чистка з подальшою сушкою і усуненням окислювальних процесів.   ремонт sony xz3 киев. замена стекла, замена экрана   Сервісний центр "Ай-яй-яй" знаходиться в партнерських відносинах з виробником, який регулярно поставляє нам необхідні комплектуючі. Клієнту на вибір будуть представлені варіанти заміни непрацюючих деталей на запчастини класу "Originаl" або "Copy".  

Ремонт Sony Xperia XZ3: професійна консультація

  Ваш гаджет отримав механічне пошкодження або з незрозумілих для вас причин дисплей перестав працювати? Можливо, заміна екрану Соні Xperia XZ3 допоможе відновити функціональність телефону. Незалежно від того, проживаєте ви в Києві або в будь-якому іншому місті України, ви можете отримати консультацію у наших експертів, зв'язавшись з ними за телефонними номерами, вказаними на нашому офіційному сайті, або задавши питання в Вайбере або Скайпі.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту