Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Sony Xperia XA2 Ultra H4213/H4233 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1249 грн
1799 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
3249 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Sony XA2 Ultra в Києві

  Заміна скла Sony XA2 Ultra вважається однією з найпопулярніших послуг сервісного центру «Ай-яй-яй», спрямованих на відновлення цілісності і функціональності тачскріна, постраждалого в результаті фізичного пошкодження. Симптоми, що вказують на проблеми з дисплеєм, можуть проявлятися по-різному, починаючи від наявності тріщин на екрані і закінчуючи відсутністю реакції сенсора на дотик.   Перш ніж провести ремонт Sony XA2 Ultra, досвідченими інженерами нашого сервісного центру буде здійснена Діагностика мобільного пристрою. Подібна послуга надається нашим клієнтам абсолютно безкоштовно. Буквально через 15-20 хвилин наш майстер надасть вам повний звіт про технічний стан вашого девайса і виявлені несправності.   Володіючи інформацією щодо вартості відновлювальних робіт і їх тривалості, клієнт отримує можливість самостійно прийняти рішення щодо доцільності проведення ремонту.  

Чи проводиться заміна екрану Соні ХА 2 Ultra в СЦ "Ай-Яй-Яй" з наданням гарантії?

  Звернувшись в найближчий до вас філія сервісного центру «Ай-яй-яй», ви можете розраховувати на те, що заміна скла Sony XA2 Ultra або установка нового дисплея будуть виконані професійно і з наданням гарантії. У своїй роботі ми використовуємо тільки оригінальні деталі або якісні аналоги, що поставляються нам безпосередньо від виробника або перевіреного дистриб'ютора.   Кожне з наших представництв, розташованих в місті Києві, оснащене європейським обладнанням, що, в комплексі з високою кваліфікацією наших майстрів і застосовуваного ними профільного інструментарію, дозволяє проводити ремонтні роботи швидко і ефективно.   Ремонт Sony Xperia XA2 Ultra: замена стекла экрана киев украина фото  

Ремонт Sony XA2 Ultra за найкращими цінами в столиці

  Для наших фахівців не існує поломок, які б представляли для них складність. Велика частина несправностей усувається в день звернення клієнта. Оперативність є не єдиною перевагою надаваного нами сервісу. Замовивши у нас будь-яку послугу, будь то заміна екрану Соні ХА 2 Ultra або відновлення телефону після намокання, ви можете особисто переконатися в тому, що наші ціни на ремонт вигідно відрізняються від конкурентів своєю адекватністю.   Виникли питання щодо наших послуг? Зв'яжіться з адміністратором Сервісного центру «Ай-Яй-Яй» будь-яким зручним для вас способом:   * Вайбер; * Скайп; * Послуга «зворотний дзвінок»; * Дзвінок по телефону.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту