Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Tecno Pop 4 Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн
1049 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану у зборі
1899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Tecno Pop 4 Pro: надійний ремонт в найкоротший термін

  Заміна скла Tecno Pop 4 Pro рекомендується, якщо на передній панелі пристрою є тріщини, подряпини, відколи, а сам гаджет працює справно. На жаль, через те, що процедура не передбачена виробником технологічно, не кожна майстерня надає таку послугу. Незважаючи на це, в сервісі "Ай-Яй-Яй" є спеціальне обладнання для безпечної та якісної заміни скла Tecno Pop 4 Pro.  
Необхідність заміни скла Tecno Pop 4 Pro може бути пов'язана з різкою зміною температурних режимів, випадковим ударом або порушенням правил експлуатації. Наші інженери спеціалізуються на заміні стекол зі збереженням оригінальності матриці.
 

Коли слід замінювати екран Tecno Pop 4 Pro?

  Найчастіше заміна дисплея Tecno Pop 4 Pro потрібно в наступних випадках:  
 • проблеми з підсвічуванням,
 • сенсор перестав реагувати на команди,
 • зображення відображається з дефектами,
 • на екрані з'явилися биті пікселі.
  Компетентні майстри Сервісного центру  "Ай-Яй-Яй" замінюють екран Tecno Pop 4 Pro всього за кілька годин. Наявність якісних матеріалів гарантує надійний і довговічний результат ремонту. Крім того, ми надаємо кожному клієнту гарантію на надані послуги.   ремонт Tecno Pop 4 Pro: замена стекла, экрана киев украина фото  

Безпечний ремонт Tecno Pop 4 Pro в сервісному центрі  "Ай-Яй-Яй"

  Якщо ви виявили, що телефон пошкоджений або не працює належним чином, зверніться в нашу майстерню для швидкого ремонту Tecno Pop 4 Pro. Ви можете залишити заявку на сайті, зателефонувати за вказаними телефонами, а також безпосередньо у філії компанії. Також ми проводимо ремонт Tecno Pop 4 Pro для жителів інших міст України в Новій Пошті.   Переваги ремонту Tecno Pop 4 Pro в нашій майстерні:  
 • комплексна безкоштовна діагностика,
 • гарантія на надані послуги,
 • професійні консультації,
 • можливість використовувати свої деталі для ремонту,
 • кур'єрська доставка техніки на ремонт по Києву.
  У нас дуже зручне розташування, ми знаходимося практично у всіх районах Києва поруч з метро. Отримати консультацію можна в сервісі особисто, в онлайн-чаті на сайті або по телефону, ми завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту