Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Tecno Camon 19 Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
949 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія)
1849 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панели
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 1199 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Tecno Camon 19 Pro. Чи можна замінити скло окремо від модуля?

  Заміна скла Tecno Camon 19 Pro - це процедура, при якій не замінюється весь дисплейний модуль. Перевага такого виду ремонту в тому, що він економить час і гроші. Якщо на екрані є тріщини або осколки (наприклад, після падіння), скло можна замінити. Але це має сенс лише тоді, коли матриця не пошкоджена. При наявності на екрані темних плям, порушення або відсутності чутливості сенсора, екран Tecno Camon 19 Pro підлягає заміні.  

Термінова заміна екрану Tecno Camon 19 Pro з гарантією якості

  Заміна екрану Tecno Camon 19 Pro може знадобитися в самий невідповідний момент, ця проблема може бути викликана невдалим падінням телефону, попаданням води або навіть перегрівом на сонці. Але звернувшись до наших майстрів в сервісний центр "Ай-Яй-Яй", ви зможете вирішити цю проблему в найкоротші терміни, адже у нас є для цього все необхідне. Ми використовуємо якісні запчастини та аксесуари для ремонту всіх пристроїв. Після завершення ремонту, навіть такого, як заміна екрану Tecno Camon 19 Pro, ви отримаєте гарантію на виконану роботу. Вартість цієї та інших послуг можна уточнити на сайті компанії, написавши в онлайн-чат або зателефонувавши нашим операторам.   ремонт Tecno Camon 19 Pro киев украина, замена стекла, экрана  

Ремонт Tecno Camon 19 Pro в сервісному центрі  "Ай-Яй-Яй"

  Ось кілька причин, чому нам довіряють ремонт Tecno Camon 19 Pro:  
  • одна з найбільших мереж сервісних центрів у Києві;
  • ми працюємо з 2012 року і маємо великий досвід ремонту мобільних телефонів і планшетів;
  • є свій склад запчастин. Всі необхідні комплектуючі завжди є в наявності, завдяки чому ремонт займає якомога менше часу;
  • онлайн консультація на сайті;
  • ми працюємо щодня;
  • на сайті можна знайти більше 1000 чесних відгуків наших клієнтів;
  • щодня з 10: 30 до 11: 30 у нас проходить постійна акція «Щаслива година», яка дозволяє отримати знижку 10% на наші послуги.
  Список всіх відділень із зазначенням їх місцезнаходження можна знайти на сайті. Незважаючи на те, що наші філії знаходяться тільки в Києві, ремонт Tecno Camon 19 Pro можна замовити Новою поштою з будь-якої точки країни.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту