Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Tecno Pop 6 Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану
2149 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Tecno Pop 6 Pro - бюджетний спосіб позбутися від тріщин

  Заміна скла Tecno Pop 6 Pro - це послуга, яка надається в кожній філії Сервісного центру "Ай-Яй-Яй". Професіонали пропонують цю послугу, використовуючи унікальну технологію ОСА. Це процедура зняття пошкодженого скла з пристрою без повного розбирання гаджета. У підсумку після заміни скла Tecno Pop 6 Pro на пристрої не залишиться візуальних слідів складання-розбирання. У зв'язку з тим, що процедура заміни скла є дуже затребуваною послугою, її щодня замовляють до 10 осіб. У нас завжди є в наявності скла для більшості моделей гаджетів. Слід пам'ятати, що при заміні скла фахівці зберігають цілісність і працездатність оригінальних деталей – матриці, сенсора екрану і підсвічування. Тому після ремонту гаджет буде працювати так само, як і раніше.  

Заміна екрану Tecno Pop 6 Pro з гарантією якості

  Заміна екрану Tecno Pop 6 Pro - дуже поширена послуга. Адже при ударах смартфона в першу чергу страждає екран. Процес заміни екрану виконується майстром протягом декількох годин після того, як гаджет потрапив в його руки і пройшов процес діагностики. У нашій майстерні працюють тільки професіонали, для яких заміна екрану Tecno Pop 6 Pro не викликає труднощів. Слід зазначити, що великий досвід і використання сучасних інструментів дозволяють швидко і якісно виконати ремонт мобільного пристрою. Після ремонту дається гарантія на виконані роботи. У кожній філії Сервісного центру  "Ай-Яй-Яй" завжди є якісні запчастини та комплектуючі для смартфонів різних моделей.   Ремонт Tecno Pop 6 Pro: Киев, Украина  

Ремонт Tecno Pop 6 Pro в сервіс-центрі  "Ай-Яй-Яй"

  Ремонт Tecno Pop 6 Pro - один з напрямків нашого сервісу. Слід зазначити, що користувачі приходять в майстерню з різними поломками даної моделі смартфона. Найбільш часта причина звернення в сервісний центр – вихід з ладу окремих компонентів мобільного пристрою. Будь-які несправності можна усунути, звернувшись в нашу майстерню. Спеціаліст проведе первинну діагностику і необхідний ремонт Tecno Pop 6 Pro. У нас є ряд переваг перед іншими сервісними центрами:  
  • Робота виконується з використанням сучасного обладнання, а також якісних комплектуючих, що дозволяють візуально приховати факт знаходження гаджета в розібраному стані.
  • Варто відзначити, що після ремонту надається гарантія. Якщо протягом гарантійного терміну гаджет знову вийде з ладу, покупець може розраховувати на безкоштовний ремонт.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту