Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Tecno Spark 9T з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1949 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панели
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Tecno Spark 9T. Особливості процедури

  Заміна скла Tecno Spark 9t - досить складна і ресурсномістка процедура, але вона себе виправдовує. Заміна скла, на відміну від заміни дисплея, зазвичай обходиться в рази дешевше. Цей вид ремонту дозволяє зберегти оригінальний екран, тобто оригінальну передачу кольору, зображення і працездатність сенсора.  

Як проводитися заміна екрану Tecno Spark 9t?

  Заміна екрану Tecno Spark 9t проводиться при пошкодженні матриці. При цій несправності можна помітити різні плями на екрані, спотворення зображення, відсутність реакції на дотики. Як виконується ця процедура?  
 1. SIM-карта і карта пам'яті витягуються з пристрою.
 2. Потім телефон необхідно розібрати. Робиться це за допомогою спеціальних інструментів.
 3. Акумулятор телефону витягується.
 4. Наступним кроком буде заміна старого екрану на новий.
 5. Перш ніж зібрати назад смартфон, перевіряється робота нового дисплея.
 6. Після завершення ремонту ми перевіряємо смартфон і повертаємо його власнику.
  Це лише короткий огляд процесу заміни екрана. Не намагайтеся розібрати або відремонтувати його самостійно. Ви можете пошкодити шлейфи, мікросхеми і материнську плату в цілому. У сервісному центрі  "Ай-Яй-Яй" працюють кваліфіковані фахівці, які швидко і якісно замінять дисплей в найкоротші терміни.   ремонт Tecno Spark 9T киев украина, замена стекла, экрана  

Куди звертатися, якщо потрібен ремонт Tecno Spark 9t?

  У сервісному центрі  "Ай-Яй-Яй" можна замовити будь-який ремонт Tecno Spark 9t. ви можете звернутися до нас не тільки для заміни пошкодженого екрану, але і для вирішення будь-яких інших проблем, таких як:  
 • Телефон впав у воду. Вода всередині корпусу не може бути проігнорована. Надалі це може привести до коротких замикань і корозії або масі інших проблем. Такий телефон слід розібрати, просушити і почистити. Дану процедуру слід виконувати тільки в сервісному центрі, не намагайтеся зробити це самостійно.
 • Телефон не включається. Проблема може бути як з кнопкою живлення, так і з материнською платою пристрою.
 • Телефон не заряджається. Ця проблема часто пов'язана з акумулятором, але також може бути пов'язана з несправним контролером живлення або роз'ємом для зарядки.
  Точну причину будь-якої поломки може визначити тільки фахівець сервісного центру після діагностики смартфона.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту