Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Vivo V29 Lite з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Vivo V29 Lite у СЦ Ай-Яй-Яй

Заміна скла Vivo V29 Lite потрібна, якщо на передній поверхні з'явилися тріщини та глибокі подряпини через удари. У жодному разі не ризикуйте ремонтувати телефон своїми руками в домашніх умовах. Майстри сервісу Ай-яй-яй мають великий досвід та спеціалізуються на заміні скла Vivo V29 Lite окремо від екрану. У процесі ремонту зберігається оригінальність матриці та передача кольорів. Якщо телефон впав та тріснула передня панель, звертайтеся до досвідчених майстрів нашого сервісу. На своєму складі маємо матеріали та комплектуючі, необхідні для швидкого ремонту Vivo V29 Lite.

Заміна екрану Vivo V29 Lite із гарантією якості

У більшості випадків заміна екрану Vivo V29 Lite потрібна за таких обставин:
  • при несправності підсвітки;
  • з'явилися биті пікселі та плями;
  • смуги заважають нормальному використанню гаджета;
  • сенсор реагує на дотик із затримкою чи взагалі спрацьовує.
Для заміни дисплея Vivo V29 Lite потрібні спеціальні інструменти та лише кілька годин. Після завершення ремонту ви отримаєте оновлений гаджет та гарантію на виконані послуги.   Ремонт Vivo V29 Lite: Киев, Украина  

Як оформити заявку на ремонт Vivo V29 Lite у сервісному центрі «Ай-Яй-Яй»?

Щоб замовити ремонт Vivo V29 Lite в нашій майстерні, достатньо залишити заявку на сайті, зв'язатися з нами по телефону або відразу звернутися до будь-якої філії сервісного центру «Ай-яй-яй». У Києві ми знаходимося практично в кожному районі поряд з метро, тому до нас зручно добиратися. Ви можете надіслати нам свій телефон у ремонт з іншого міста України Новою Поштою. Чому ви можете довірити нам ремонт свого смартфона?
  • ми працюємо з 2012 року та маємо великий досвід ремонту смартфонів;
  • надаємо гарантію на виконані роботи та встановлені деталі;
  • видаємо запасний телефон, щоб можна було залишатися на зв'язку;
  • пропонуємо кур'єрську доставку по Києву.
Перед ремонтом ми проводимо безкоштовну діагностику, яка допомагає виявити всі приховані несправності та визначити, який ремонт потрібний вашому смартфону. Також ми ремонтуємо нові смартфони, адже ми постійно розвиваємось і йдемо в ногу з часом. Якщо у вас є питання ремонту, не соромтеся, пишіть в онлайн-чат на сайті, ми завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту