Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Vivo X60t з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
949 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1549 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Vivo X60t - після знання особливостей моделі.

  Заміна скла Vivo X60t вигідна для всіх власників смартфона. Це пов'язано з тим, що при появі подряпин, сколів або тріщин на екрані не доведеться перевстановлювати весь дисплей, що коштує дорожче і передбачає більш серйозне втручання в конструкцію гаджета. Однак деякі майстри і компанії все ж намагаються встановити новий дисплей, коли в цьому немає необхідності, або не повертають власнику зняті деталі. Однак професійний ремонт Vivo X60t дозволяє узгоджувати з клієнтом роботи за результатами діагностики пристрою і повернення знятих в процесі роботи деталей.   Оскільки смартфони Vivo нещодавно з'явилися на українському ринку, не всі сервісні центри в мережі можуть надати послуги, пов'язані з несправністю. Приватні майстри можуть не мати достатнього досвіду та знань, що може призвести до виникнення нових проблем, встановлення неякісних деталей та недбалої експлуатації. Перевагу слід надавати спеціалізованим майстерням, які пропонують послуги для конкретних моделей.   Досвідчені фахівці "Ай-Яй-Яй" регулярно підвищують свою кваліфікацію і знайомі з новими пристроями гаджетів, тому готові надати якісний ремонт з гарантією навіть для нових моделей. Перелік послуг регулярно поповнюється новими моделями, тому заміна скла на Vivo X60t та інших мобільних телефонах цього бренду доступна в будь-якому відділенні.  

Заміна екрану Vivo X60t - умови проведення та гарантія якості

  У "Ай-Яй-Яй" ми гарантуємо міцність і довговічність і виконуємо ремонт в найкоротші терміни і з дотриманням цілісності в той же день, коли ви отримуєте свій дисплей. У нашій майстерні оперативність не впливає на якість, а тривалість запланованих робіт обговорюється з клієнтом заздалегідь. Тому заміна екрану Vivo X60t не тільки проводиться в максимально швидкому форматі, але і завершується менш ніж за півдня.   Ремонт Vivo X60t замена стекла экрана киев украина фото  

Які переваги послуги по відновленню дисплея в Ай-Яй-Яй?

 
  • діагностика безкоштовна, а всі несправності діагностуються всього за 15 хвилин;
  • У кожній майстерні є запас комплектуючих для кожної моделі, тому ремонт можна розпочати негайно;
  • Заміна екрану на Vivo X60t займає всього чотири години і проводиться акуратно з використанням спеціального обладнання;
  • Надійність результату підтверджується нашою гарантією.
  Після професійного ремонту Vivo X60t в нашій майстерні "Ай-яй-яй" в Києві ви будете в захваті від нашої оперативності та високої якості.
Rate this page

Детальніше

Приховати