Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Vivo V21 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Vivo V21 дозволяє зберегти оригінальну матрицю.

Заміна скла Vivo V21 у сервісному центрі "Ай-яй-яй" виконується досвідченими та кваліфікованими працівниками. Подібні роботи можуть бути виконані не в кожній ремонтній майстерні, оскільки заміна скла смартфона потребує спеціалізованого обладнання, багаторічного досвіду, знань та навичок. Однак фахівці сервісного центру "Ай-Яй-Яй" оснащені всім необхідним для заміни скла Vivo V21 і тому готові його замінити. Процес відновлення битого скла відбувається зі збереженням оригінальної матриці, тому зберігається і рідна передача кольору.

З яких причин слід замінити екран Vivo V21?

Не використовуйте телефон із пошкодженим дисплеєм. Волога легко проникає у пристрій через тріщини, викликаючи корозію контактів та серйозніші проблеми зі смартфоном. У сервісному центрі "Ай-яй-яй" заміна екрану Vivo V21 займає лише кілька годин. Це пов'язано з тим, що у нас працюють досвідчені майстри і завжди є деталі, необхідні для швидкого ремонту. Заміна екрана Vivo V21 потрібна, коли:
 • Сенсор не реагує на дотик;
 • На екрані з'явилися смуги, і інформація насилу читається;
 • Підсвічування не горить або працює з перебоями;
 • биті пікселі або плями на дисплеї.
  Ремонт Realme 8 Pro: Киев, Украина  

Як замовити ремонт Vivo V21 у сервісному центрі "Ай-яй-яй"?

Замовити ремонт Vivo V21 у сервісному центрі "Ай-яй-яй" можна декількома способами: заповнити форму на сайті, зробити замовлення по телефону або звернутися безпосередньо до найближчого відділення. У Києві до нас зручно добиратися, тому що ми розташовані практично у всіх районах поряд із метро. Якщо вам потрібно відремонтувати Vivo V21 з іншого міста України, надішліть нам свій гаджет Новою Поштою. Чому варто звернутись до нас?
 • Ми проводимо безкоштовну первинну діагностику пристрою;
 • Видаємо гарантію на виконані роботи та встановлені деталі;
 • Кур'єрська доставка у межах міста;
 • Ми можемо відремонтувати пристрій із використанням ваших деталей;
 • Ми також ремонтуємо нові смартфони, оскільки постійно розвиваємось і йдемо в ногу з часом.
Ви можете поставити запитання через онлайн-чат на сайті!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту