Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Vivo X90 Pro Plus з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1199 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
2549 грн замовити в 1 клік
Заміна батареї
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Vivo X90 Pro Plus - особливості ремонту в сервісному центрі «Ай-яй-яй»

  Заміна скла Vivo X90 Pro Plus - затребувана послуга. Сервісний центр «Ай-яй-Яй» в Києві пропонує заміну будь-яких запчастин для смартфона Vivo X90 Pro Plus в найкоротші терміни.   Якщо Vivo X90 Pro Plus перестав працювати, в більшості випадків, це не вина виробника. Дефекти часто виникають через механічних пошкоджень гаджета, попадання вологи або неправильного поводження.  

Чому може знадобитися заміна екрану Vivo X90 Pro Plus?

  Майстри СЦ "Ай-Яй-Яй" проведуть діагностику Vivo X90 Pro Plus, визначать складність проблеми і запропонують клієнту оптимальні способи її вирішення. У деяких випадках потрібно замінити скло Vivo X90 Pro Plus, але при спотворенні зображення на смартфоні, або, якщо пристрій не відповідає на торкання, може знадобитися заміна екрану Vivo X90 Pro Plus.   В процесі ремонту ми будемо використовувати якісні деталі (оригінальні комплектуючі або копії). У нас також є можливість використовувати ваші деталі в ремонті. Ви можете дізнатися, скільки коштує заміна екрану або скла Vivo X90 Pro Plus, зв'язавшись з нашими менеджерами по телефону, або переглянувши інформацію на сайті.   Ремонт Vivo X90 Pro Plus: Киев, Украина  

Ремонт Vivo X90 Pro Plus. Переваги нашої компанії.

  Обслуговування клієнтів. Якщо вам необхідний ремонт Vivo X90 Pro Plus, зв'яжіться з нами. У певний час у нас діє знижка 10%. Також ми організували свою роботу таким чином, щоб легко замінити скло або екран Vivo X90 Pro Plus на новий для тих користувачів, які не проживають в Києві. Гарантія. На послуги сервісу з технічного обслуговування, будь то заміна скла Vivo X90 Pro Plus або заміна акумулятора, надається гарантія. Навіть в найскладніших ситуаціях нам вдається відремонтувати Vivo X90 Pro Plus, замінити скло і відновити функціональність і колишній зовнішній вигляд смартфона. Низькі ціни. Майстри Сервісного центру "Ай-яй-яй" в Києві відремонтують смартфон за розумною ціною. Сервісний центр Ай-Яй-Яй має філії в Києві: Дарницький, Печерський, Лівобережний та інші райони. Всі відділення знаходяться поруч з метро. У нас заміна екрану Vivo X90 Pro Plus пройде на високому професійному рівні.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту