Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Vivo Y36 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Vivo Y36 – бюджетний спосіб відновити зовнішній вигляд вашого смартфона

Заміна скла Vivo Y36 може стати в нагоді навіть власникам нового пристрою. У разі необережного руху або неуважності смартфон може впасти на тверду поверхню і, на жаль, насамперед пошкодиться екран смартфона. У найгіршому випадку може знадобитися заміна дисплея Vivo Y36. Але якщо пошкоджено тільки скло і не тріснуло екран, то все, що вам потрібно зробити, це замінити скло Vivo Y36. У сервісному центрі «Ай-яй-яй» є все потрібне для такого виду ремонту. На складі запчастин є запчастини до всіх моделей гаджетів. Насамперед фахівцям необхідно провести діагностику пристрою. Ця процедура займає лише 20 хвилин. У ході цього буде визначено, який ремонт потрібний вашому пристрою.

Заміна екрану Vivo Y36 за результатами діагностики

Найпоширенішими причинами заміни екрану Vivo Y36 є тріщини та сколи, що впливають на роботу екрану, а також часткову або повну відсутність реакції сенсора. У сервісному центрі «Ай-яй-яй» установка нового дисплея буде проведена якісно та за короткий термін. Заміна екрану Vivo Y36 буде здійснюватись тільки після визначення необхідності при діагностиці смартфона. Окрім іншого, наша майстерня має такі переваги:
 • умови роботи фіксуються та узгоджуються з вами заздалегідь;
 • гарантія більшість видів работ;
 • заміна екрану Vivo Y36 на якісні запчастини, які завжди є;
 • ремонт здійснюється у найкоротші терміни за прийнятними цінами.
  Ремонт Vivo Y36: Киев, Украина  

Де замовити ремонт Vivo Y36 у Києві?

Щоб замовити ремонт Vivo Y36 у сервісному центрі «Ай-яй-яй», вам необхідно зв'язатися з нашими менеджерами одним із наступних способів:
 • напишіть в онлайн-чат і ви отримаєте відповідь у найкоротші терміни;
 • зателефонувати за телефонами, номери яких вказані на сторінці розділу «контакти»;
 • замовити зворотній дзвінок (для цього необхідно заповнити та надіслати необхідну форму на сайті);
 • написати у будь-який зручний месенджер (вайбер чи телеграм);
 • особисто відвідайте одну з наших філій, розташованих у Києві.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту