Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Vivo X90s з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Vivo X90s з тріщинами та подряпинами на екрані

Заміна скла Vivo X90s необхідна у тих випадках, коли на поверхні є подряпини, тріщини та відколи, але мобільний пристрій при цьому справно працює. Причини несправності смартфона можуть бути різними: необережне поводження, погодні умови (переохолодження або перегрів), випадкове падіння на тверду поверхню або удар. Заміна скла Vivo X90s може допомогти тільки в тому випадку, якщо проблем з екраном немає (сенсор, як і раніше, реагує на дотики, проблем з підсвічуванням немає, плям і смуг на екрані немає). У сервісному центрі «Ай-яй-яй» працюють лише досвідчені майстри, які щодня виконують цей вид ремонту. Адже ми маємо для цього все необхідне обладнання та навички.

Коли потрібна повна заміна Vivo X90s?

Якщо окрім розбитого скла ви виявите биті пікселі, плями на екрані, непрацююче підсвічування або сенсор, всі ці дефекти говорять про необхідність заміни екрана Vivo X90s. При появі перших тріщин вчасно звертайтеся до сервісу Ай-яй-яй, оскільки неодноразове падіння смартфона з уже розбитим склом у більшості випадків призведе до серйозного пошкодження всього пристрою. Крім того, через щілини у пристрій може потрапити волога та пил, що також може призвести до серйозніших проблем. У цих випадках єдиним рішенням є повна заміна екрану Vivo X90s. Замовивши цю послугу в сервісному центрі «Ай-яй-яй», ви можете бути впевнені, що ремонт буде зроблено якісно. Крім того, якщо ви вирішите відремонтувати телефон у нас, ви отримаєте безкоштовну діагностику, яка допоможе виявити несправності у вашому пристрої та запобігтиме зношування деталей.   Ремонт Vivo X90s: Киев, Украина  

Чому варто віддати у ремонт Vivo X90s у сервіс Ай-Яй-Яй?

Сервісний центр «Ай-яй-яй» має безліч переваг, ось деякі з них:
  • гарантія на послуги;
  • перед початком ремонту проводиться ретельна безкоштовна діагностика;
  • кожен наш клієнт може залишити відгук про роботу;
  • заміна скла та інший ремонт Vivo X90s можливий із використанням власних запасних частин;
  • пропонуємо кур'єрську доставку по Києву;
  • клієнти з інших міст України можуть замовити ремонт Vivo X90s у нашій майстерні Новою Поштою.
Якщо у вас є питання щодо ремонту гаджетів, ви можете задати їх нашому консультанту в чаті!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту