Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Vivo Y74s з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
2049 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
749 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 1199 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Vivo Y74s здійснюється кваліфікованим персоналом.

  Заміна скла на Vivo y74s принесе власнику більше вигод, ніж здається на перший погляд. По-перше, екран можна повернути в початковий стан з меншими витратами часу і фінансів. Інша перевага полягає в тому, що можна зберегти оригінальний потужний дисплейний модуль і домогтися відмінної передачі кольору. По-друге, ремонт Vivo Y74s відразу ж гарантує виключення ризику виникнення проблем, пов'язаних з пошкодженням тачскріна.   Усунення та запобігання дефектів пристрою за допомогою послуг фахівців компанії Ай-яй-Яй в Києві, заміна скла Vivo Y74s реалізує всі можливості і переваги цієї процедури.  

Скільки часу займає заміна скла Vivo Y74s?

  Замовляючи заміну скла Vivo Y74s у наших інженерів, Ви користуєтеся перевагами зручної системи обслуговування. Наприклад, відпрацьований алгоритм ремонту дозволяє нам вказувати чіткі терміни виконання робіт і дотримуватися їх. І, як наслідок, ми готові надати гарантію якості процедури від Ай-яй-яй.   Скільки часу займає послуга заміни екрану Vivo Y74s і що в неї входить?  
  • Відразу ж після Вашого звернення проводиться безкоштовна діагностика несправності;
  • На підставі отриманих результатів ми запропонуємо точний вид необхідних робіт і відразу ж узгодимо з вами вид послуги та аксесуари Vivo;
  • Цей процес займає чотири години і виконується точно і швидко з використанням найсучаснішого обладнання.
 

Як відправити свій Vivo Y74s на ремонт Vivo?

  Ми налагодили ефективну і зручну систему обслуговування в наших філіях, надаємо майстерні практично в кожному районі Києва і пропонуємо віддалені послуги для жителів інших міст України.   Ремонт Vivo Y74s: Киев, Украина УКР   Зручність обслуговування в Ай-Яй-Яй:  
  • Заявку на ремонт можна оформити на сайті, по телефону або в найближчому сервісному центрі;
  • Доставка кур'єром по місту Києву і "Новою поштою" з інших регіонів.
  • Короткі терміни і гарантії на результати роботи;
  • Акційна система і різні знижки, в тому числі для соціально незахищених верств населення.
  Замовляйте ремонт Vivo Y74s у нас і насолоджуйтеся високою якістю за доступними цінами.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту