Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi 13T з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi 13T — бюджетна послуга з видалення подряпин та сколів

Заміна скла Xiaomi 13T дозволяє не тільки швидко відновити зовнішній вигляд екрану після тріщини, а й заощадити гроші. Заміна скла зазвичай у 2-4 рази дешевше за заміну всього дисплея. Перевага цієї послуги в тому, що, замінивши в смартфоні тільки скло, ви зберігаєте оригінальну матрицю, а значить, не втрачаєте кольору та чіткість зображення. Крім того, при ремонті не ушкоджується сенсор екрану, а отже, чутливість сенсора смартфона залишається незмінною. Ви можете замовити заміну скла Xiaomi 13T, якщо сам екран у хорошому стані. В іншому випадку екран доведеться повністю замінити. Перед призначенням необхідного ремонту майстер проведе безкоштовну діагностику, яка триватиме лише 20 хвилин.

Заміна екрану Xiaomi 13T з тріщинами та плямами на дисплеї

Смартфони це гаджети, які легко зламати. Падіння, удари або волога можуть викликати проблеми з екраном. Заміна екрану Xiaomi 13T – це рішення, яке дозволяє відновити працездатність вашого смартфона. У нас є екрани не тільки для моделей Xiaomi, але й для Samsung, Apple, Huawei, Sony, LG та інших брендів. Сучасні електронні пристрої, такі як смартфони, складаються з безлічі деталей, і ремонт потребує високої точності та надійності. Самостійний ремонт часто не вирішує проблеми, а навпаки, веде до її посилення. Звернувшись до спеціаліста сервісного центру «Ай-яй-яй», ви зможете отримати якісний ремонт свого смартфона в найкоротший термін.   Ремонт Xiaomi 13T: Киев, Украина  

Ремонт Xiaomi 13T в СЦ "Ай-Яй-Яй"

Майстри сервісного центру «Ай-яй-яй» роблять ремонт Xiaomi 13T будь-якої складності. Незначні дефекти усуваються відразу. У разі складніших несправностей майстер визначить умови роботи після діагностики пристрою. Ви також можете скористатися послугами кур'єра, якщо ви не маєте можливості приїхати до нас особисто. Це заощадить ваш час. Ціни на ремонт Xiaomi 13T, як і ремонт інших смартфонів, можна уточнити у менеджера онлайн-чату на сайті або по телефону. Слід зазначити, що після завершення ремонтних робіт клієнт отримує гарантію.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту