Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi 13T Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi 13T Pro за результатами діагностики

Заміна скла Xiaomi 13T Pro, як і інші складні процедури ремонту гаджетів, виконується досвідченими майстрами сервісного центру Ай-яй-яй на професійному обладнанні. Перш ніж розпочати ремонт, фахівець повинен оглянути мобільний пристрій, після чого провести ретельну діагностику. Ця послуга є безкоштовною для наших клієнтів. Під час огляду майстер зможе виявити усі можливі дефекти. За результатами цього розгляду складається технічний звіт, визначаються вартість та строки надання послуги. У своїй діяльності ми завжди керуємося принципами індивідуального підходу до кожного клієнта та сумлінного виконання зобов'язань, що підтверджується гарантією на ремонт.

Заміна екрану Xiaomi 13T Pro у Києві з гарантією

Всі філії центру обслуговування "Ай-яй-яй" розташовані по всьому Києву. Ви можете скористатися послугами професійного ремонту Xiaomi 13T Pro у будь-якій філії мережі. Щоб не витрачати час на пошуки місцезнаходження наших філій, перегляньте інформацію на нашому сайті в розділі «Контакти». Тут ви знайдете оптимальний маршрут, а також іншу інформацію про наші послуги. Як зрозуміти, що екран Xiaomi 13T Pro потребує заміни? Якщо після падіння на екрані, крім тріщин і відколів, ви виявили смуги, биті пікселі, плями, проблеми з підсвічуванням або сенсор не реагує на дотику, як раніше все, що вам потрібно зробити, це замінити дисплейний модуль Xiaomi 13T Pro.   Ремонт Xiaomi 13T Pro: Киев, Украина  

Ремонт Xiaomi 13T Pro з гарантією якості

Багатий досвід майстрів, накопичені теоретичні знання та практичні навички дозволяють відновити пристрій за найсерйозніших несправностей. Для досягнення задуманого ефекту ми використовуємо професійні інструменти та якісні запчастини, які, до речі, завжди є на нашому складі запчастин. Після ремонту пристрій перевіряється на повну працездатність. При отриманні оновленого гаджета користувач отримує гарантію на обслуговування та встановлені запчастини. Щоб замовити ремонт Xiaomi 13T Pro у сервісному центрі «Ай-яй-яй», зв'яжіться з нашими менеджерами:
  • за телефонами, вказаними на сайті;
  • написати в онлайн-чаті на сайті;
  • надіслати листа на пошту.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту