Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Black Shark 5 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 599 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Black Shark 5 в Києві за вигідною ціною

  Заміна скла Xiaomi Black Shark 5 - процедура, що вимагає великого досвіду і дорогого обладнання. Цими перевагами володіє наш сервісний центр "Ай-яй-Яй", тому що це наша спеціалізація. При заміні скла Xiaomi Black Shark 5 ми зберігаємо оригінальну матрицю, тобто екран залишається рідним, і передача кольору буде такою ж, як і раніше.   Найчастіше лицьова панель пристрою пошкоджується в результаті сильного удару, різкого перепаду температури або необережного поводження. Скло Xiaomi Black Shark 5 підлягає заміні, якщо на ньому є тріщини, відколи або дрібні подряпини. Вартість даної послуги у нас набагато нижче, ніж повна заміна екрану.  

Коли необхідна заміна екрану Xiaomi Black Shark 5?

  Щоб переконатися, що дисплей Xiaomi Black Shark 5 потребує заміни, перевірте гаджет на наявність наступних ознак:  
 • помітне погіршення підсвічування екрану,
 • поява мерехтінь і битих пікселів на екрані,
 • плями і смуги різного розміру створюють незручності при використанні,
 • сенсор частково або взагалі не працює.
  У сервісному центрі "Ай-яй-яй" на Позняках ми замінюємо екран Xiaomi Black Shark 5 всього за кілька годин, що значно економить Ваш час. Також ми надаємо реальну гарантію на виконані роботи і на встановлені запчастини.   Переваги ремонту Xiaomi Black Shark 5 в нашій майстерні:   ремонт Xiaomi Black Shark 5: замена стекла, экрана киев украина фото   Звернувшись до нас за ремонтом Xiaomi Black Shark 5, Ви отримаєте наступні переваги:  
 • точна безкоштовна діагностика,
 • кур'єрська доставка по Києву,
 • гарантія на надані послуги,
 • Знижки постійним клієнтам, студентам, інвалідам та пенсіонерам,
 • щоденна акція зі знижкою -10%,
 • завжди є необхідні деталі.
  Завдяки співпраці з Новою Поштою ми можемо відремонтувати Xiaomi Black Shark 5 не залежно від того, в якому місті України ви перебуваєте. У Києві наші філії розташовані практично у всіх районах поруч з метро, тому їх дуже зручно знайти. Якщо у вас є які-небудь питання, напишіть нам, ми завжди на зв'язку і проконсультуємо вас в онлайн-чаті!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту