Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi 9 Pro M1908F1XE з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
уточнити замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна скла камери
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi 9 Pro в Києві по адекватним цінам.

Заміна скла Xiaomi Mi 9 Pro проводиться майстрами в сервісному центрі «Ай-яй-яй» в будь-якому з відділень, розташованих практично у всіх районах Києва. Живучи в іншому місті України, Ви також можете скористатися нашими послугами. Просто надішліть нам свій пристрій Новою поштою. Щоб оформити такий вид ремонту, заповніть форму на сайті, та очікуйте дзвінка оператора, для уточнення деталей та надання реквізитів для відправки. Не кожен сервіс в Україні може похвалитися можливістю замінити скло Xiaomi Mi 9 Pro окремо від екрану. Адже для цього потрібне спеціальне обладнання та певні професійні навички. Сервісний центр «Ай-яй-яй» надає послуги з ремонту смартфонів з 2012 року, і за ці роки накопичив достатньо досвіду, щоб ефективно та швидко замінити розбите скло на смартфоні.

Заміна екрану Xiaomi Mi 9 Pro. Скільки часу необхідно на дану процедуру?

Заміна екрану Xiaomi Mi 9 Pro суттєво відрізняється від заміни скла. Якщо в разі появи подряпин і дрібних тріщин на екрані буде достатньо замінити верхнє скло, то пошкодження екрану буде усунено тільки шляхом його повної заміни. У сервісному центрі «Ай-яй-яй» є склад запчастин з екранами для всіх моделей Xiaomi. Це допомагає значно скоротити час ремонту, оскільки нам не доводиться замовляти і чекати на доставку комплектуючих кілька днів. Більше інформації про терміни та ціни на заміну екрану Xiaomi Mi 9 Pro можна знайти на сайті. ремонт xiaomi mi 9 pro в киеве

Як замовити ремонт Xiaomi Mi 9 Pro в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

Ви можете замовити ремонт Xiaomi Mi 9 Pro будь-яким зручним для Вас способом:
  • На сайті. В онлайн-чаті Ви отримаєте відповіді на всі цікавлячі Вас питання стосовно ремонту Вашого гаджета.
  • По телефону. Зателефонувавши нашому менеджеру, Ви можете описати проблему з Вашим телефоном і отримати консультацію щодо його майбутнього ремонту, вартості та термінів.
  • Особисто. У Києві багато майстерень сервісу «Ай-яй-яй». Ви можете вибрати найбільш зручну для Вас і відвідати її, щоб особисто передати смартфон майстру в ремонт.
  • З іншого міста. Ми пропонуємо свої послуги клієнтам, які не перебувають у Києві. Для цього відправте свій смартфон Новою Поштою в наш сервісний центр. Детальніше про цю послугу можна дізнатися на сайті або у менеджера.
Виберіть найзручніший спосіб відправки на ремонт Xiaomi Mi 9 Pro, ми завжди на зв’язку та готові допомогти!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту