Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi A2 Lite M1805D1SG з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла
849 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1399 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi A2 Lite. Швидко та якісно в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Заміна скла Xiaomi Mi A2 Lite - є одним із пріоритетних видів ремонту в майстерні «Ай-яй-яй». Ви можете доставити свій смартфон до нашого сервісного центру такими способами:
  • Відвідайте особисто одне з наших відділень у Києві;
  • Скористайтеся послугою «кур'єрська доставка»;
  • Надішліть Новою поштою, якщо Ви з іншого міста.
Використання сучасного обладнання та професійних інструментів дозволяє відремонтувати смартфон даної моделі швидко і на високому рівні якості.  

Як визначити, що Вам потрібна заміна екрану Xiaomi Mi A2 Lite?

Важливо розуміти, що визначити причини виходу з ладу Вашого смартфона дуже складно, оскільки симптоми несправності деяких комплектуючих дуже схожі. Наприклад, якщо смартфон впаде на тверду поверхню, дисплей може тріснути лише на склі, а може і пошкодити весь дисплей. В даному випадку мова йде або про заміну екрану, або про заміну скла. Залежно від пошкодженої деталі, залежить вартість ремонту. Симптоми, які вказують на те, що дисплей Xiaomi Mi A2 Lite потрібно замінити, включають:
  • Відсутність належної роботи сенсора екрану;
  • Поява плям;
  • Погана чіткість зображення.
Завдяки наявності на нашому складі необхідних запчастин для смартфона даної моделі, фахівці сервісного центру «Ай-ай-ай» за кілька годин замінять пошкоджений екран і відновлять працездатність Вашого пристрою. ремонт стекла, экрана xiaomi mi a2 lite фото

Ремонт Xiaomi Mi A2 Lite в Києві за демократичними цінами.

Ремонт Xiaomi Mi A2 Lite- одна з найпопулярніших послуг, яку надають кваліфіковані фахівці сервісного центру «Ай-ай-ай».  Незважаючи на всю свою технічну досконалість і надійний ступінь захисту, смартфон цієї версії може виходити з ладу. Надмірне механічне навантаження на гаджет, або контакт з вологою, можуть порушити функціональність Вашого пристрою, проте, незалежно від характеру несправності, професійні майстри в сервісному центрі «Ай-ай-ай» допоможуть відновити втрачену продуктивність Вашого смартфона. Для клієнтів, які бажають скористатися послугою заміни дисплея, захисного скла або будь-яким іншим видом ремонтних робіт, пов’язаних з гаджетом даної моделі, на сайті є номери для дзвінків. Також, у наших клієнтів, є можливість замовити «зворотний дзвінок». Просто залиште заявку з контактним номером телефону, вкажіть своє ім’я, і наші консультанти зв’яжуться з Вами.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту