Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi 11 M2011K2G з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1799 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
2799 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 599 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi 11. Швидкий вид ремонту в Києві.

Заміна скла Xiaomi Mi 11 є дуже популярною послугою серед користувачів. І це не дивно, адже заміна скла в рази дешевше заміни екрану. Такий ремонт проводиться, якщо на дисплеї Вашого смартфона з'являються подряпини, тріщини, відколи, але вони не впливають на роботу дисплея. Ще одна перевага такого ремонту полягає в тому, що зберігається оригінальна матриця пристрою і, відповідно, передача кольору і якість зображення. Але ми не рекомендуємо відкладати цей ремонт, задля уникнення потрапляння відколотого скла або пилу чи вологи в середину екрану. Це може викликати пошкодження матриці, і тоді знадобиться повна заміна дисплейного модуля Вашого смартфона. 

Заміна екрану Xiaomi Mi 11 з гарантією якості.

Заміна екрану Xiaomi Mi 11 - це повний демонтаж старого і установка нового дисплейного модуля. Такий ремонт необхідний у разі виходу екрана із ладу. Це можна зрозуміти за такими ознаками:
 • На екрані відсутнє зображення, так званий «чорний екран»;
 • Сенсор екрану не реагує на дотик;
 • Не працює підсвічування екрану;
 • На екрані з'являються сині або чорні плями;
 • На екрані з’явилися смуги різних кольорів.
Всі ці «симптоми» говорять про несправність екрану смартфона, але визначити це точно може тільки майстер після діагностики Вашого пристрою. У сервісному центрі «Ай-яй-яй» заміна дисплея займає всього кілька годин. Для Вашої зручності та економії часу Ви можете скористатися послугою «майстер на виїзді». Фахівець сервісу приїде і усуне проблему Вашого смартфону в будь-якому зручному для Вас місці. Для замовлення послуги необхідно зв'язатися з менеджером по телефону, через чат на сайті або в месенджері.  Ремонт Xiaomi Mi 10s Pro: Киев, Украина

Ремонт Xiaomi Mi 11 в Києві. Куди звернутись?

Досвідчені майстри сервісного центру «Ай-яй-яй» проведуть ремонт Xiaomi Mi 11 будь-якої складності в найкоротші терміни. Детальніше про час ремонту можна дізнатися на сайті. Щоб відправити Xiaomi Mi 11 в ремонт, Ви можете звернутися в будь-який найближчий філіал нашого сервіса в Києві. Якщо Ви не в Києві, Ви можете надіслати нам телефон для ремонту через Нову пошту. Для цього заповніть відповідну форму на сайті і дочекайтеся, поки з Вами зв’яжеться менеджер для уточнення деталей. Які переваги має сервісний центр «Ай-яй-яй»?
 • Працюємо з 2012 року та маємо тисячі задоволених клієнтів.
 • Маємо спеціальне дороге обладнання та спеціалізованих майстрів.
 • Маємо власний склад запчастин, адже це зменшує терміни ремонту.
 • Видаємо телефон на заміну під час ремонту Вашого.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту