Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi Mix Fold з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
уточнити замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна скла камери
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi Mix Fold за найкоротший час.

Заміна скла Xiaomi Mi Mix Fold необхідна, якщо у верхній частині екрану Вашого смартфона з'явилися дефекти у вигляді тріщин і відколів, однак на роботу самого екрану вони не впливають. Зазвичай механічні впливи, наприклад, удари, призводять до необхідності міняти скло. Але, ми не рекомендуємо відкладати похід до майстра. Адже через тріщини може потрапити пил та волога в середину екрану та викликати більш серйозні проблеми з дисплеєм. Якщо Вам терміново потрібно замінити скло на смартфоні, сервісний центр «Ай-яй-яй» зробить це в найкоротші терміни. Всього за кілька годин Ви зможете забрати свій телефон з новеньким склом.  

Заміна екрану Xiaomi Mi Mix Fold. Скільки часу займе ця послуга в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

У сервісному центрі «Ай-яй-яй» заміна екрану Xiaomi Mi Mix Fold зазвичай займає не більше кількох годин. При цьому екрани для всіх моделей смартфонів завжди доступні на нашому власному складі, що мінімізує час ремонту Вашого пристрою. Детальну інформацію про терміни виконання ремонту можна знайти на сайті компанії, де Ви знайдете також і ціни на послуги. Ціни на ремонт вказані з урахуванням деталей, які будуть використані в процесі ремонту, тобто ремонт під ключ. Інформація на сайті постійно оновлюється і Ви можете бути впевнені в її актуальності. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете задати їх менеджеру в онлайн-чаті, ми завжди на зв’язку! ремонт Xiaomi Mi Mix Fold

Ремонт Xiaomi Mi Mix Fold з гарантією якості.

Система знижок, яка працює в кожному відділенні сервісного центру «Ай-яй-яй», допоможе отримати приємний бонус за ремонт пристрою. Детальніше про програму лояльності, та всі актуальні ціни на послуги, включаючи ремонт Xiaomi Mi Mix Fold, Ви можете дізнатися на сайті або у менеджера по телефону. Також в сервісному центрі «Ай-яй-яй», крім заміни скла або екрану Xiaomi Mi Mix Fold, проводять ремонтні роботи будь-якої складності, наприклад:
  • заміна акумулятора;
  • ремонт та заміна динаміків і мікрофонів;
  • сушка та ремонт телефону після проникнення води;
  • очищення телефону від пилу та бруду;
  • заміна та ремонт материнської плати телефону, та багато іншого.
Завжди перед початком ремонту майстер проводить діагностику і визначає несправність. Тільки після цього, за згодою клієнта, майстер приступає до усунення проблем. Після завершення всіх ремонтних робіт, Ви отримаєте гарантію на встановлені деталі та на послуги майстра.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту