Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Poco X3 NFC з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
2849 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
3749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна екрану Xiaomi Poco X3 NFC окремо від екрану. Де це можна зробити?

Заміна екрану Xiaomi Poco X3 NFC – наша спеціалізація. Сервісні майстри в «Ай-яй-яй» надають повний спектр послуг для цієї моделі. Процедура заміни скла не передумовлена виробником і вимагає спеціального обладнання та деталей для виконання ремонту. Тому ця послуга доступна не в кожному сервісному центрі. Ми, в свою чергу, вже кілька років займаємося заміною скла окремо від екрану і маємо достатньо досвіду, щоб зробити це швидко та якісно.  В яких випадках дана послуга може допомогти Вашому пристрою? Якщо після падіння, чи іншої ситуації, на Вашому гаджеті потріскалось скло на смартфоні, але сам екран продовжує працювати нормально, ця послуга допоможе повернути зовнішній вид Вашому смартфону.

Заміна екрану Xiaomi Poco X3 NFC. Коли необхідна ця послуга?

Сучасні смартфони влаштовані так, що екран займає більшість площі смартфону. Не дивно, що якщо пристрій випадково впаде, першим страждає екран. Це часто призводить до несправності дисплея. Інколи може бути недостатньо заміни скла, якщо при пошкодженні смартфону, не працює дисплей, то буде необхідна повна заміна екрану  Xiaomi Poco X3 NFC. Це можна зрозуміти за такими ознаками:
  • на екрані можуть з'явитися биті пикселі;
  • смуги в нижній або верхній частині екрану;
  • погано працює підсвічування;
  • сенсорний екран не працює, або на екрані з’являються спонтанні клацання.
Все це говорить про необхідність заміни екрану Xiaomi Poco X3 NFC. ремонт xiaomi poco x3 nfc замена стекла и экрана

Ремонт Xiaomi Poco X3 NFC по адекватним цінам в сервісному центрі «Ай-яй-яй» в Києві.

За роки роботи сервісного центру «Ай-яй-яй» ми встигли обслужити велику кількість користувачів і сьогодні наша база налічує понад 30 000 задоволених клієнтів. Чому Вам варто звернутися до нас, якщо Вам потрібен ремонт Xiaomi Poco X3 NFC?
  • ми одна з найбільших мереж з ремонту мобільних телефонів;
  • робимо навіть найскладніший ремонт;
  • ремонтуємо як нові, так і старі моделі приладів;
  • маємо власний склад запчастин, де завжди є запчастини на всі моделі приладів, що дозволяє виконувати ремонтні роботи ще швидше;
  • Ми надаємо гарантію на надані послуги, а також на встановлені компоненти;
  • Ми надаємо знижки постійним клієнтам. Також щодня діє акція «Щасливі години», яка проходить з 10:30 по 11:30, та дозволяє отримати 10% знижки.
На сайті Ви можете знайти будь-яку інформацію стосовно ремонту, яка Вас цікавить (ціни, тривалість ремонту).
Оценить

Детальніше

Приховати