Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi Note 2 2015213 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1299 грн
1499 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
6499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi Note 2 при тріщинах на смартфоні.

Заміна скла Xiaomi Mi Note 2 – єдиний спосіб повернути пристрою привабливий зовнішній вигляд, забезпечивши високу якість зображення. Якщо після невдалого падіння на екрані з’явились тріщини, осколки, але екран працює як раніше, не засмучуйтесь. В сервісному центрі «Ай-яй-яй» майстри замінять скло на Вашому гаджеті, не замінюючи екрану. А це значить, що рідна матриця залишиться непошкодженою, а тому и зображення залишиться якісним.  Будь-який киянин може замовити цю послугу в сервісному центрі «Ай-яй-яй», який має філіали практично в кожному районі столиці. Обслуговування клієнтів з інших міст, здійснюється шляхом доставки гаджета до нашої майстерні через Нову Пошту.  

Заміна екрану Xiaomi Mi Note 2 з гарантією якості.

Дисплейний модуль вважається найбільш вразливим елементом смартфона, і одного удару чи падіння може бути достатньо, щоб на екрані з'явилися тріщини і плями. Для визначення, що потрібна саме заміна екрану Xiaomi Mi Note 2, майстер в сервісному центрі «Ай-яй-яй» проводить діагностику пристрою, для виявлення причин поломки. Ремонт проводиться виключно з використанням професійного обладнання та інструментів. Також слід зазначити, що на обслуговування поширюється гарантія, і в разі виникнення проблем після ремонту, Ви можете зв’язатися з нами в будь-який день, і майстер негайно усуне будь-які дефекти. Ремонт Xiaomi Mi Note 2: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Xiaomi Mi Note 2. Переваги сервісного центру «Ай-яй-яй».

Ремонт Xiaomi Mi Note 2 можна замовити в будь-якому відділенні сервісного центру «Ай-яй-яй». При ремонт,і майстри використовують тільки спеціалізоване обладнання, та встановлюють тільки якісні запчастини, що дозволяє надати гарантію на виконані роботи. Переваги нашого сервісу включають:
  • оперативне виконання замовлень будь-якої складності;
  • безкоштовна консультація та діагностика;
  • гарантія обслуговування;
  • велика команда кваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи;
  • ремонтуємо пристрої по всій Україні, користуючись послугами Нової пошти.
  • власний склад запчастин, які завжди є в наявності.
Після звернення в майстерню «Ай-яй-яй», фахівець проведе безкоштовну первинну діагностику пристрою та виявить несправність, після чого, проінформує замовника щодо можливих причин несправності, вартості ремонту та його тривалості. І тільки після узгодження, майстер приступає до роботи.
Оценить

Детальніше

Приховати