Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi6 MCE16 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi6 за допомогою спеціального обладнання.

Заміна скла Xiaomi Mi6 необхідна при появі таких дефектів, як тріщини та відколи на екрані, що не впливає на коректне відображення зображення. Майстрам в сервісному центрі «Ай-яй-яй» знадобиться всього декілька годин для виконання необхідної роботи. Після завершення ремонту, замовник отримує оновлений пристрій, та гарантію на виконані роботи. Ви можете замовити заміну скла Xiaomi Mi6 у будь-якому з наших філіалів. Завдяки їх зручному розташуванню недалеко від метро, Ви можете легко дістатися до нас.  

Якісна заміна екрану Xiaomi Mi6 у Києві.

У разі механічного пошкодження дисплею Xiaomi Mi6, екран вимагає тільки його заміни, оскільки ремонт цього елемента неможливий. При порушенні цілісності екрану, слід звернутися в сервісний центр «Ай-яй-яй», оскільки подальша експлуатація гаджета, може призвести до серйознішого  пошкодження інших елементів. Фахівці в сервісному центрі «Ай-яй-яй» проведуть діагностику, та виявлять причину поломки, та визначать необхідний ремонт. Заміна екрану Xiaomi Mi6 виконується майстрами за кілька годин, та за доступною ціною. Будь-яку інформацію, яка Вас цікавить про послуги, які ми пропонуємо, Ви можете отримати, зв'язавшись з нашими менеджерами такими способами:
  • Viber або Telegram;
  • електронна пошта;
  • онлайн-чат;
  • подзвонивши за телефонами, які Ви знайдете на сайті.
ремонт xiaomi mi6: замена стекла, экрана киев украина фото

Ремонт Xiaomi Mi6 з використанням якісних комплектуючих.

Ремонт Xiaomi Mi6 – реальність, з якою рано чи пізно зіткнуться власники смартфонів, які не дотримуються правил експлуатації. Найчастіше, послуги сервісного центру «Ай-яй-яй» замовляють користувачі, чиї пристрої отримали механічні пошкодження, в результаті яких вийшли з ладу деякі комплектуючі смартфону. Щоб визначити причину несправності, досвідчені фахівці проводять діагностику пристрою. Під час якої, вони виявляють причини поломки, та види необхідних ремонтних робіт, потім узгоджують терміни та вартість з замовником, і виконують ремонт Xiaomi Mi6. Кожен наш філіал оснащений сучасним обладнанням та спеціалізованим інструментом, тому будь-які ремонтні роботи виконуються таким чином, щоб їх було не видно візуально. Наявність фірмових комплектуючих і якісних деталей на наших складах, дозволяє майстрам в сервісному центрі «Ай-яй-яй» якісно і швидко виконати ремонт Xiaomi Mi6.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту