Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi 10 Ultra з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
2999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi 10 Ultra. Переваги сервісного центру «Ай-яй-яй»

Заміна скла Xiaomi Mi 10 Ultra - це спосіб усунути тріснутий екран. Однією з найпоширеніших причин появи тріщин є удари смартфона та падіння на тверду поверхню. Послуга заміни екранного скла дуже популярна і це не дивно, оскільки вона має ряд переваг, серед яких:
 • Низька вартість. Вартість послуги заміни скла в кілька разів нижча за заміну екранного модуля.
 • Швидкість ремонту. Скло на Xiaomi Mi 10 Ultra зазвичай замінюється всього за кілька годин.
 • Збереження оригінальної матриці гарантує, що не порушиться передача кольору та якість зображення. 

Заміна екрану Xiaomi Mi 10 Ultra. Швидко та якісно в найкоротші терміни.

Часто буває так, що в деяких випадках заміна скла не допоможе Вашому пристрою повернути працездатність. Якщо після падіння на екрані з’явились не тільки тріщини, але й плями, полоси, та биті пікселі, це означає що потрібна заміна екрану Xiaomi Mi 10 Ultra. На сайті компанії Ви знайдете актуальні ціни на заміну екрану Xiaomi Mi 10 Ultra, а також терміни ремонту та понад 1000 чесних відгуків клієнтів сервісного центру «Ай-яй-яй». Якщо виникнуть питання з приводу ремонту Xiaomi Mi 10 Ultra Ви можете написати нашому оператору в онлайн-чаті на сайті, або в зручний для Вас месенджер. Вас проконсультують та запишуть до найближчого для Вас філіалу сервісного центру «Ай-яй-яй». Ремонт Xiaomi Mi 10s Pro: Киев, Украина

Чому Ви можете довірити ремонт Xiaomi Mi 10 Ultra майстрам сервісного центру «Ай-яй-яй»

В сервісному центрі «Ай-яй-яй» працюють досвідчені майстри, які з легкістю виконають будь-який ремонт Xiaomi Mi 10 Ultra. Чому варто звернутися саме до нас:
 • видаємо смартфон на заміну Вашому під час ремонту, щоб Ви залишались на зв’язку;
 • маємо власний склад з необхідними запчастинами та комплектуючими для швидкого ремонту;
 • ми є однією з найбільших мереж сервісних центрів у Києві;
 • даємо гарантію на виконані послуги;
 • графік роботи: щоденно;
 • ми працюємо з 2012 року і маємо величезний досвід ремонту мобільних телефонів та тисячі задоволених клієнтів;
 • виконаємо ремонт будь-якої складності;
 • ремонт по всій Україні через «Нову пошту»
 • у нас багато філіалів по всьому Києву, розташованих поблизу станцій метро;
 • ми ремонтуємо навіть ті смартфони, які лише нещодавно з’явилися на ринку.
Перед початком ремонту Вашого пристрою майстер проведе безкоштовну діагностику, щоб виявити причини несправностей, та знайти шляхи їх усунення.
5/5 - (1 vote)

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту