Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi 10 Ultra з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
2099 грн
2399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
6649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi 10 Ultra. Переваги сервісного центру «Ай-яй-яй»

Заміна скла Xiaomi Mi 10 Ultra - це спосіб усунути тріснутий екран. Однією з найпоширеніших причин появи тріщин є удари смартфона та падіння на тверду поверхню. Послуга заміни екранного скла дуже популярна і це не дивно, оскільки вона має ряд переваг, серед яких:
 • Низька вартість. Вартість послуги заміни скла в кілька разів нижча за заміну екранного модуля.
 • Швидкість ремонту. Скло на Xiaomi Mi 10 Ultra зазвичай замінюється всього за кілька годин.
 • Збереження оригінальної матриці гарантує, що не порушиться передача кольору та якість зображення. 

Заміна екрану Xiaomi Mi 10 Ultra. Швидко та якісно в найкоротші терміни.

Часто буває так, що в деяких випадках заміна скла не допоможе Вашому пристрою повернути працездатність. Якщо після падіння на екрані з’явились не тільки тріщини, але й плями, полоси, та биті пікселі, це означає що потрібна заміна екрану Xiaomi Mi 10 Ultra. На сайті компанії Ви знайдете актуальні ціни на заміну екрану Xiaomi Mi 10 Ultra, а також терміни ремонту та понад 1000 чесних відгуків клієнтів сервісного центру «Ай-яй-яй». Якщо виникнуть питання з приводу ремонту Xiaomi Mi 10 Ultra Ви можете написати нашому оператору в онлайн-чаті на сайті, або в зручний для Вас месенджер. Вас проконсультують та запишуть до найближчого для Вас філіалу сервісного центру «Ай-яй-яй». Ремонт Xiaomi Mi 10s Pro: Киев, Украина

Чому Ви можете довірити ремонт Xiaomi Mi 10 Ultra майстрам сервісного центру «Ай-яй-яй»

В сервісному центрі «Ай-яй-яй» працюють досвідчені майстри, які з легкістю виконають будь-який ремонт Xiaomi Mi 10 Ultra. Чому варто звернутися саме до нас:
 • видаємо смартфон на заміну Вашому під час ремонту, щоб Ви залишались на зв’язку;
 • маємо власний склад з необхідними запчастинами та комплектуючими для швидкого ремонту;
 • ми є однією з найбільших мереж сервісних центрів у Києві;
 • даємо гарантію на виконані послуги;
 • графік роботи: щоденно;
 • ми працюємо з 2012 року і маємо величезний досвід ремонту мобільних телефонів та тисячі задоволених клієнтів;
 • виконаємо ремонт будь-якої складності;
 • ремонт по всій Україні через «Нову пошту»
 • у нас багато філіалів по всьому Києву, розташованих поблизу станцій метро;
 • ми ремонтуємо навіть ті смартфони, які лише нещодавно з’явилися на ринку.
Перед початком ремонту Вашого пристрою майстер проведе безкоштовну діагностику, щоб виявити причини несправностей, та знайти шляхи їх усунення.
Ремонт Xiaomi Mi 10 Ultra
5 (100%) 1 голос(ов)

Детальніше

Приховати