Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Poco M3 M2103K19PG з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1599 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Poco M3. Особливості послуги.

Заміна скла Xiaomi Poco M3 стала найпопулярнішою послугою серед наших клієнтів. Це можна пояснити тим, що:
 • це вигідно, оскільки заміна скла в кілька разів дешевше повної заміни екрану;
 • даний вид ремонту займає всього кілька годин;
 • це найбільш вигідний спосіб відновлення розбитого скла;
 • під час ремонту зберігається рідна матриця смартфона, що зберігає якість зображення та передачу кольору.
Щоб прискорити процес такого популярного виду ремонту, сервіс має власний склад запчастин, на якому є всі необхідні деталі для оперативного та якісного ремонту. 

Швидка заміна екрану Xiaomi Poco M3. Вартість та терміни виконання в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Екран смартфона має досить вражаючі характеристики, які дозволяють сформувати дійсно якісне зображення, але, на жаль, смартфон не має захисту від вологи та ударів, адже саме проникнення води в корпус смартфона, його удари та падіння є найпоширенішими причинами виходу з ладу екрану смартфона. Відновити дисплей і матрицю можна лише шляхом повної заміни екрану смартфона. Заміна екрану Xiaomi Poco M3 – завдання, яке варто довірити майстрам в сервісному центрі «Ай-яй-яй». Для цього в сервісі є всі необхідні інструменти та запчастини. Через кілька годин після початку ремонту, Ви отримаєте свій смартфон з новим, повністю функціональним екраном.  ремонт Xiaomi Poco M3 замена стекла и экрана

Ремонт Xiaomi Poco M3 в спеціалізованій майстерні по лояльним цінам.

Сервісний центр «Ай-яй-яй» - це мережа сервісних центрів з найдоступнішими цінами на якісний ремонт Xiaomi Poco M3. Найпоширенішими причинами звернення до сервісного центру «Ай-яй-яй» є:
 • зношення акумулятора;
 • потрапляння води в пристрій;
 • поява вм’ятин на корпусі;
 • не працює екран смартфона;
 • телефон впав і не включається;
 • телефон не заряджається.
Навіть найскладніший ремонт не є проблемою для майстрів в нашому сервісі. Ми можемо не тільки замінити скло або екран Вашого смартфона, а й виправити програмні помилки. Ви можете замовити ремонт Xiaomi Poco M3 у будь-якому філіалі сервісного центру «Ай-яй-яй», адже вони розташовані по всьому Києву. Виберіть найзручніший для Вас, та приносьте пристрій для діагностики, щоб майстер визначив вид ремонту, який необхідний саме Вашому пристрою. По завершенню ремонту ми надаємо гарантію на надані послуги, а також на комплектуючі, які були встановлені майстром під час ремонту.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту