Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi9 M1902F1G з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1349 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
4549 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi 9. Чи можливо замінити скло Xiaomi Mi 9 окремо від екрану?

Заміна скла Xiaomi Mi 9 є пріоритетом у нашому сервісі. Зазвичай користувачі стикаються з такою проблемою як розбите скло після падіння смартфону, або іншого випадкового пошкодження. Заміна скла окремо від екрану має сенс, якщо немає пошкоджень матриці. Цей вид ремонту має ряд переваг:
  •          вартість заміни скла Xiaomi Mi9 в кілька разів нижче заміни екрану;
  •          цей вид ремонту дозволяє зберегти заводську матрицю і таким чином оригінальну передачу кольору екрану;
  •          ремонт проводиться всього за кілька годин.
Заміна скла допомагає усунути лише візуальний дефект. Якщо крім тріщин є зауваження до роботи екрану, його необхідно повністю замінити.

Як замовити послугу заміна екрану Xiaomi Mi 9 у сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Заміна екрану Xiaomi M i9 рекомендується у випадках, коли крім тріщин і подряпин на поверхні дисплея є проблеми з відображенням картинки, а саме:
  •          «Чорний екран» означає, що на екрані немає зображення;
  •          спотворення зображення у вигляді смуг, «хвиль», чорних плям;
  •          Сенсорний екран не реагує на дотик або реакція відсутня у деяких місцях площі екрана.
У сервісному центрі «Ай-яй-яй» проводиться ремонт по заміні модуля дисплея досвідченими фахівцями за допомогою спеціального обладнання. Є кілька способів звернутися до нас для ремонту телефону:
  •          прийти особисто в один з філіалів сервісного центра (ми знаходимося практично у всіх районах Києва, всі філіали знаходяться біля станцій метро);
  •         через «Нову пошту» (якщо Ви не в Києві, можете надіслати свій телефон для ремонту з будь-якого куточока країни Новою поштою);
  •          замовити виїзд майстра(майстер може відремонтувати Ваш смартфон в будь-якому зручному для Вас місці);
  • ·         викликати кур'єра, який доставить телефон у майстерню та поверне його користувачеві після усунення несправності.
Ви також можете отримати консультацію експерта в Viber або Telegram, в онлайн-чаті на сайті або по телефону.

Ремонт Xiaomi Mi9: Киев, Украина

Ремонт Xiaomi Mi 9 з гарантією якості.

Крім заміни скла та екрану телефону, майстри сервісного центру «Ай-яй-яй» пропонують повний спектр послуг з ремонту гаджетів. Перед початком ремонту, майстер проведе діагностику, яка виявить причину поломки, та знайде рішення проблеми з Вашим пристроєм. Після того як ремонт Xiaomi Mi 9 буде закінчен, Ви отримаєте гарантійний талон, який поширюється не тільки на надані послуги, а й на встановлені комплектуючі.
Оценить

Детальніше

Приховати