Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Black Shark 4s з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
2099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
699 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Black Shark 4s - швидкий вид ремонту в сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Заміна скла Xiaomi Black Shark 4s – це процедура, яка необхідна при появі подряпин і тріщин на екрані. Це допомагає оновити зовнішній вигляд Вашого смартфона, але не вирішує проблеми, якщо є помилки в роботі дисплея. Якщо на екрані окрім тріщин, є чорні плями чи полоси, потрібна повна заміна дисплейного модуля. Ця процедура не є поширеною, і не всі служби виконують такий ремонт. Ви можете звернутися в сервісний центр «Ай-яй-яй», і фахівці замінять тріснуте скло Вашого смартфона всього за кілька годин.

Коли необхідна заміна екрану Xiaomi Black Shark 4s?

Xiaomi Black Shark 4s має дуже вражаючі функції екрану, які дозволяють отримувати зображення високої якості. Але, на жаль, дана модель не має захисту від пошкоджень. З цієї причини користувачі часто звертаються до нас для заміни модуля дисплея. Заміна екрану Xiaomi Black Shark 4s потрібна, якщо:
 • «Чорний екран» – зображення на екрані не відображається;
 • на екрані з’явились чорні смуги і плями;
 • частина дисплея працює, а частина ні.
Ремонт Ремонт Samsung Galaxy A20: Киев, Украина: Киев, Украина УКР

Швидкий та якісний ремонт Xiaomi Black Shark 4s

Ремонт Xiaomi Black Shark 4s - дуже відповідальна робота, її варто довіряти тільки фахівцям. Не намагайтеся розібрати та відремонтувати пристрій вдома, це може завдати ще більше шкоди вашому гаджету. Звернувшись до сервісного центру «Ай-яй-яй-яй», Ви отримаєте:
 • Телефон на заміну Вашому під час ремонту, щоб Ви могли залишатися на зв’язку;
 • кур'єрська доставка по Києву;
 • швидкий і якісний ремонт від професіоналів;
 • ввічливе обслуговування;
 • ми робимо ремонт будь-якої складності;
 • знижки для постійних клієнтів;
 • можливість отримати знижку 10%, адже щодня з 10:30 до 11:30 проводиться акція «Щасливі години»;
 • консультація будь-яким зручним для Вас способом: онлайн на сайті, по телефону, в месенджері Viber чи Telegram, або про електронній пошті;
Ми швидко відповімо на Ваш запит, тому що ми працюємо щодня і завжди на зв’язку.Працюючи з 2012 року, нам вдалося завоювати довіру понад 30 000 клієнтів, і це підтверджує понад 1000 щирих відгуків на сайті. Є деякі поради щодо користування смартфоном:
 • Не беріть телефон у ванну кімнату. Не обов’язково залити телефон водою, щоб у нього потрапила волога. Попадання пару в середину смартфона може викликати окислення контактів;
 • Використовуйте захисний чохол та плівку;
 • Намагайтесь не носити телефон у сумочці.
Оценить

Детальніше

Приховати