Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi K20 Pro M1903F11I з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
2899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi K20 Pro. Чи можлива заміна скла окремо від модуля?

Заміна скла Xiaomi Redmi K20 Pro  – це процедура, яка не замінює весь дисплейний модуль. Перевага цього виду ремонту така, що це заощадить Ваші гроші та час. Якщо на екрані з’явилися тріщини або осколки (наприклад, після падінь), скло можна замінити. Але це має сенс лише в тому випадку, якщо матриця не пошкоджена. Якщо на екрані є темні плями, чутливість сенсору пошкоджена або відсутня, екран Xiaomi Redmi K20 Pro потрібно буде замінити.

Термінова заміна екрану Xiaomi Redmi K20 Pro з гарантією якості.

Заміна екрану Xiaomi Redmi K20 Pro може знадобитися у самий незручний момент, викликати цю проблему може невдале падіння телефону, контакт з водою чи навіть перегрів на сонці. Але звернувшись до наших майстрів в сервісний центр «Ай-яй-яй», Ви зможете вирішити цю проблему якомога швидше, адже у нас є все необхідне для цього. Ми використовуємо високоякісні деталі та комплектуючі для ремонту всіх пристроїв. Після завершення ремонтних робіт, навіть таких як заміна екрану Xiaomi Redmi K20 Pro, Ви отримаєте гарантію на виконані роботи. Вартість цієї та інших послуг можна дізнатися на сайті компанії, написавши в онлайн-чат, або подзвонивши нашим операторам. замена стекла, экрана xiaomi redmi k20 pro фото

Ремонт Xiaomi Redmi K20 Pro в сервісному центрі «Ай-яй-яй» має багато незаперечних переваг: 

 •          одна з найбільших мереж сервісних центрів Києва;
 •          ми працюємо з 2012 року і маємо великий досвід ремонту мобільних телефонів і планшетів;
 •          маємо власний склад запчастин. Всі необхідні компоненти завжди є в наявності, щоб ремонт займав якомога менше часу;
 •          онлайн консультація на сайті;
 •          ми працюємо щодня;
 •         послуга «виїзд майстра». Фахівець нашого сервісу може приїхати до Вас і відремонтувати пристрій на місці. Це зекономить Вам багато часу;
 •          на сайті Ви можете знайти більше 1000 щирих відгуків від наших клієнтів;
 •         програма лояльності. Щодня з 10:30 до 11:30 ми постійно проводимо акцію «Щаслива година», яка дозволяє отримати 10% знижки на наші послуги.
 •          У нашій базі вже понад 30 000 задоволених клієнтів, і ці переваги дозволяють нам зберегти Вашу довіру.
Як знайти  сервісний центр «Ай-яй-яй» в Києві? Сервісний центр «Ай-яй-яй» є одним з найбільших в Україні. Перелік всіх філіалів та їх розташування можна знайти на сайті. Хоча наші сервіси тільки в Києві, Ви можете замовити ремонт Xiaomi Redmi K20 Pro за допомогою Нової Пошти з будь-якої точки країни.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту