Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi Note 11 Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
2099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 11 Pro. Як можливо замінити скло окремо від екрану?

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 11 Pro проводиться в спеціалізованому сервісі з усім необхідним обладнанням. Для відокремлення скла від екрану нам буде необхідна спеціальна нагрівальна піч, яка допоможе розігріти клей, та зняти стару деталь. Не рекомендуємо намагатись відокремити скло самостійно, це може призвести до більших пошкоджень Вашого пристрою. Це обладнання дуже дороге і не всі сервіси можуть собі його дозволити, тому мало хто робить такий ремонт. Фахівці сервісного центру «Ай-яй-яй» спеціалізуються на заміні скла окремо від екрану, оскільки такий ремонт має ряд переваг для наших клієнтів:
  • вартість заміни скла в кілька разів менше заміни всього дисплея;
  • заводська матриця зберігається, а тому передача кольору та якість зображення залишаються незмінними;
  • для швидкого відновлення розбитого скла в сервісному центрі є всі необхідні запчастини в наявності.

Заміна екрану Xiaomi Redmi Note 11 Pro. Ціна та терміни виконання

Заміна екрану Xiaomi Redmi Note 11 Pro означає встановлення нового екранного модуля в зборі. У сервісному центрі «Ай-яй-яй» цю процедуру проводять щодня. За роки роботи ми завоювали довіру понад 30 000 клієнтів завдяки високій якості робіт та доступним цінам на ремонт. Також ми надаємо знижки постійним клієнтам та проводимо щоденну акцію з 10:30 до 11:30 «Щасливі година», яка дає можливість отримати знижку 10%. Більше інформації про програму лояльності можна знайти на сайті. Ремонт Xiaomi Redmi Note 11 Pro: замена стекла экрана киев украина фото

Які переваги віддати на ремонт Xiaomi Redmi Note 11 Pro саме в сервісний центр «Ай-яй-яй»?

Фахівці сервісного центру «Ай-яй-яй» пропонують послуги з ремонту смартфонів різної складності. З 2012 року ми допомагаємо нашим клієнтам усунути будь-які несправності за справедливими цінами та в короткі терміни. Серед основних переваг нашої компанії можна виділити наступні:
  • перед початком ремонту майстри проведуть безкоштовну діагностику для точного виявлення несправностей;
  • ми є однією з найбільших мереж з ремонту смартфонів;
  • надаємо гарантію на виконані послуги, а також на деталі;
  • можемо провести ремонт з використанням Ваших комплектуючих.
  • філіали нашого сервісу розташовані в усіх густонаселених районах Києва, поблизу станцій метро, щоб нас було легко знайти.
По будь-яким питанням стосовно ремонту Вашого гаджета, Ви можете звертатись до нашого оператора в чаті на сайті, або в месенджерах.
Оценить

Детальніше

Приховати