Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mix 4 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
2949 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mix 4 як спосіб позбавитися від тріщин на екрані.

Заміна скла Xiaomi Mix 4– це процедура відновлення розбитого скла із збереженням оригінальних комплектуючих, таких як матриця та сенсор. Слід зазначити, що ця процедура можлива тільки в тому випадку, якщо сама матриця не пошкоджена. Хоча процедура заміни скла окремо від екрану виробником не передбачена, майстри в сервісному центрі «Ай-яй-яй» можуть легко відокремити розбите скло і встановити на його місце нове. Для цього у нас є необхідне обладнання, інструменти і, головне, потрібні навички та досвід.  

В яких випадках необхідна заміна екрану Xiaomi Mix 4?

Причинами, щоб замовити заміну екрану є наступні фактори:
 • розмитість зображення на дисплеї;
 • некоректна робота сенсору (сенсор не відповідає на дотики частково або повністю);
 • плями і смуги на екрані, які заважають перегляду зображення;
 • неправильна робота підсвічування або його відсутність.
Усі ці проблеми можна вирішити в сервісному центрі «Ай-яй-яй» всього за кілька годин. І щоб уникнути таких пошкоджень, потрібно бути обережним зі своїм смартфоном:
 • Використовуйте чохол і захисну плівку або додаткове захисне скло;
 • Не носіть телефон у задній кишені, щоб уникнути випадкового розчавлення;
 • Не використовуйте смартфон у вологих приміщеннях і не допускайте потрапляння води в корпус.
Ці прості поради допоможуть Вам захистити смартфон від пошкоджень, але якщо Ваш смартфон підвергся таким пошкодженням, заміна екрану Xiaomi Mix 4 вирішить цю проблему. Ремонт Xiaomi Mix 4: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Xiaomi Mix 4. Переваги сервісного центру «Ай-яй-яй».

Всі ремонтні роботи в сервісному центрі «Ай-яй-яй» плануються тільки після повної діагностики пристрою та виявлення всіх можливих несправностей. Майстер визначає обсяг діяльності, її умови і оголошує цю інформацію для клієнта. Тільки після узгодження способу ремонту, вартості та термінів майстер приступає до роботи. Разом з робочим смартфоном користувач отримує гарантію, яка поширюється як на виконану роботу, так і на встановлені деталі. Крім того, звернувшись до сервісного центру «Ай-яй-яй», Ви отримаєте:
 • можливість звернутися до майстерні зі своїми комплектуючими для ремонту;
 • приємні ціни на ремонт Xiaomi Mix 4;
 • професійна діагностика гаджетів;
 • можливість отримання бонусів і знижок на послуги.
За додаткової інформацією можете звернутись до консультанта в чаті, або подзвонивши за телефоном.
Оценить

Детальніше

Приховати