Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi 13 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрану
уточнити замовити в 1 клік
Заміна батареї
уточнити замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
уточнити замовити в 1 клік
Заміна основної камери
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi 13 з гарантією якості в сервіс-центрі «Ай-Яй-Яй»

  Заміна скла Xiaomi 13 повинна проводитися висококваліфікованими фахівцями, які володіють необхідною інформацією про технічні параметри пристроїв даної моделі. Причиною розбиття скла на екрані зазвичай є падіння пристрою та інші механічні пошкодження. Професійна заміна скла Xiaomi 13 окремо від екрану в сервіс-центрі «ай-яй-яй» здійснюється фахівцями з необхідним досвідом і сучасним обладнанням. Для того, щоб послуга була виконана не тільки якісно, але і швидко, ми забезпечуємо постійну наявність необхідної кількості запчастин на нашому складі. ВСІ ЗАПЧАСТИНИ поставляються безпосередньо від виробника або купуються у надійних постачальників. На заміну скла, а також на інші види ремонту в нашій майстерні поширюється гарантія. Якщо протягом гарантійного терміну буде виявлено дефект смартфона, ми безкоштовно його відремонтуємо.  

Попередня діагностика та заміна екрану Xiaomi 13

  Великий екран дуже зручний у використанні, але саме ця частина найбільш вразлива до будь-яких пошкоджень. Користувачі, чий пристрій перестав відображати зображення або на екрані з'явилися чорні крапки і смуги, повинні повідомити про це нашим фахівцям. Визначити причину несправності смартфона допомагає діагностика, яка визначає, який саме ремонт необхідний –заміна екрану Xiaomi 13 або заміна скла. Через 20 хвилин з моменту прийняття смартфона майстром на діагностику клієнт отримує повну інформацію про технічний стан гаджета. Потім, погодивши з замовником вид ремонту, його вартість і умови, майстер приступає до роботи.   Ремонт Xiaomi 13 : Киев, Украина  

Ремонт Xiaomi 13 з кур'єрською доставкою по Києву

  Ви впустили пристрій з рук і на екрані з'явилися тріщини? Заміна скла Xiaomi 13 в сервісному центрі «Ай-яй-яй» буде ефективним і недорогим виходом з ситуації, що склалася. Навіть якщо ви не можете приїхати в один з наших філій, ваш гаджет може бути доставлений в майстерню кур'єром. Незважаючи на те, що майстри Сервісного центру «Ай-яй-яй» спеціалізуються на заміні скла і екрану, вони також можуть виконати будь-який інший ремонт Xiaomi 13:  
  • Заміна батареї;
  • Заміна роз'єму зарядки;
  • прошивка або усунення проблем із програмним забезпеченням;
  • чистка смартфона при намоканні внутрішньої частини пристрою і т. д.
  Для замовлення ремонту напишіть нашому консультанту в онлайн-чат на сайті або зв'яжіться з нами по телефону.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту