Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi 11T Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1449 грн
1699 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1149 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна скла камери
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
799 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi 11T Pro. В яких випадках можлива ця процедура?

Заміна скла Xiaomi 11T Pro виконується, коли скло екрану розбите, але сам дисплей працює нормально. Ремонт розбитого скла обходиться набагато дешевше, ніж заміна дисплея. Такий ремонт вимагає спеціальних навичок фахівців і дорогого обладнання, тому не всі сервіси займаються заміною скла окремо від екрану. Ця процедура зможе Вам допомогти у тому випадку, якщо на Вашому смартфоні розбилось скло, але сам дисплей продовжує працювати нормально (сенсор на екрані відповідає на дотики, немає чорних  плям та смуг на екрані). Майстри в сервісному центрі «Ай-яй-яй» використовують тільки високоякісні деталі та комплектуючі для ремонту Вашого смартфона.

Коли потрібна заміна екрану Xiaomi 11T Pro?

Заміна екрану Xiaomi 11T Pro проводиться, якщо крім тріщин на екрані є проблеми з дисплеєм. Їх визначити досить просто:
  • Екран має дефекти у вигляді смуг або плям чорного кольору.
  • При включенні пристрою дисплей залишається темним («чорний екран»).
  • Сенсор працює не по всьому екрану, або зовсім не реагує на торкання.
Це найпоширеніші симптоми несправності екрана і вони вказують на необхідність заміни екранного модуля. Але тільки майстер після діагностики зможе визначити точну причину проблеми і успішно її усунути. Не намагайтеся відремонтувати смартфон самостійно, оскільки це може спричинити інші проблеми з пристроєм. Зазвичай такий ремонт займає не більше кількох годин. Детальніше про ціни на заміну екрану Xiaomi 11T Pro Ви можете дізнатися в одному з наших філіалів, або запитавши у наших операторів на сайті, чи в зручних для Вас месенджерах. Ремонт Xiaomi 11T Pro: замена стекла экрана киев украина фото

Чому варто замовити ремонт Xiaomi 11T Pro в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

Сервісний центр «Ай-яй-яй» пропонує послуги з ремонту гаджетів будь-якої складності. За роки роботи майстри накопичили великий досвід і, як наслідок, завоювали довіру десятка тисяч клієнтів. Чому обирають нас?
  • Ми працюємо з 2012 року і є одним з найбільших сервісних центрів;
  • Ми надаємо гарантію на виконаний ремонт Xiaomi 11T Pro, а також на встановлені деталі;
  • У нас є власний склад, де знаходяться всі комплектуючі, необхідні для швидкого ремонту;
  • Ми використовуємо тільки високоякісні екрани та скло для ремонту;
  • У нас є сайт, де Ви можете ознайомитися з актуальними цінами та умовами ремонту;
  • Виконуємо ремонтні роботи з запчастинами замовника;
  • Ми надаємо знижки постійним клієнтам.
Оценить

Детальніше

Приховати